تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

لوگو آموزشگاه کار دانش

آموزش مربیگری مهد کودک

آموزش مربیگری مهد کودک، یکی از حیطه‌های جدیدی است که آموزشگاه فنی حرفه ای کاردانش  یادگیری و آموزش آن، متقاضیان متعددی یافته است. هرچند بسیاری از افراد کنجکاو و هدفمندی که خواهان پیشرفت در زندگی کاری خود هستند جذب این بخش شده‌اند اما همچنان عامه مردم، چندان آن را جدی نمی‌گیرند.

این اتفاق شاید معایب متعددی داشته باشد اما یک مزیت بسیار جدی دارد؛ این حیطه هنوز اشباع نشده و دارای فرصت‌های گرانبهایی است. اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که به موفقیت در حیطه مربیگری مهدکودک علاقه دارید، یا حتی هنوز هم برای ورود به این حیطه مطمئن نیستید، مطالعه این توضیحات می‌تواند به تغییر آینده کاری شما منجر شود.

معرفی دوره آموزش مهدکودک

دوره آموزش مربیگری مهد کودک

پادکست معرفی دوره آموزش مربیگری مهد کودک

آیا دوره ها بصورت تضمینی برگزار می گردد و این ضمانت چیست؟

بیش از هزار هنرجو بصورت سالانه از مجموعه کاردانش در شهر تهران و همینطور کسب رضایت این هنرجویان عزیز امروز مهم ترین تضمین برای یادگیری شما عزیزان است. بهترین تجهیزات و همینطور اساتید در اختیار شما قرار داده شده تا شما در طول دوره بتوانید با خیالی آسوده به کسب تجربه و مهارت بپردازید .

آیا در این دوره آموزشی مربیگری مهدکودک مدل های مختلف آموزشی  را یاد می گیریم؟

بله در سرفصل های آموزش مربیگری مهد کودک  شما آموزش را بصورت کاملا عملی و در محیط کارگاهی فرا خواهید گرفت و در پایان دوره توانایی کامل را برای مربیگری مهد کودک خواهید داشت.

هزینه آموزش مربیگری مهد کودک

شهریه دوره حضوری مربیگری مهد کودک : 2/100/000 تومان
مدت زمان آموزش : 15 ساعت
چرا باید در دوره مربیگری مهد کودک کارودانش شرکت کرد ؟
0 +
کارآموز وارد بازار کار شده
0 +
سابقه آموزش
0 +
ساعت آموزش حرفه ای

سر فصل‌های دوره مربیگری مهد کودک

شیوه های قصه گویی برای کودک

رشته روانشناسی رشد و یادگیری

بازی و اسباب بازی

آموزش مفاهیم اجتماعی و دینی

آشنایی با کمک های اولیه

آشنایی با اختلالات عاطفی و رفتاری کودکان

بیماری های شایع کودکان

 • تشویق کودکان به یادگیری
 • ایجاد حس حمایت و اعتماد در کودک
 • توجه به ویژگی‌های فردی هر کودک
 • آماده‌سازی برنامه‌ فعالیت‌های روزانه کودک
 • آموزش مسائل بهداشت فردی به کودکان
 • تقویت مهارت‌های ریاضی در کودک از طریق بازی، داستان، آهنگ و نقاشی
 • ساخت ابزارهای کمکی برای یادگیری بهتر کودک
 • فراهم کردن محیطی صمیمی، گرم و امن برای کودکان
 • آموزش مهارت‌های برقراری ارتباط به کودکان
 • آموزش مسائل ایمنی به کودکان
 • کمک به توسعه مهارت‌ها و استعدادهای کودک از طریق بازی
 • کمک به رشد هر چه بیشتر دانش و حس کنجکاوی کودک
 • برقراری ارتباط مناسب با والدین کودک و اشتراک‌گذاری اطلاعات لازم با آن‌ها
 • ثبت پیشرفت‌های کودک

پرسش و پاسخ پرتکرار هنرجویان دوره مربیگری مهد کودک

پشتیبانی بعد از دوره چه مدت است ؟

پشتیبانی دوره هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره بصورت حضوری و یا تلفنی و یا آنلاین انجام می گیرد.

بعد از پایان دوره چطور وارد بازار کار شوم؟

این دوره ویژه بازار کار است و هنرجو بعد از اتمام دوره به آسانی جذب بازار کار می شود . در خصوص مشاوره و راهنمایی بعد از پایان دوره مهارت می توانید از استادان کمک بگیرید

در کلاس ها چند نفر شرکت دارند و چه مقدار از مطالب عملی و چه میزان تئوری است؟

کلاس ها براساس تایم کلاسی شما  و همینطور تعداد نفرات دلخواه شما و به صورت کلاس های یک نفره، دونفره، سه نفره،  چهارنفره، پنج نفره، ۶ نفره و.. برگزار می گردد.

۹۰ درصد مطالب بصورت عملی برگزار می شود.

زمان دوره خصوصی به چه صورت است ؟

تایم کلاس خصوصی براساس ساعت دلخواه هنرجو و تایم خالی استاد برگزار می گردد.

آیا برای هنرجویان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است ؟

بله چندین خوابگاه که در نزدیکی خود آموزشگاه قرار دارد برای هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است که از نظر قیمتی و همینطور مرتب و تمیز بودن در سطح خوبی قراردارد .

پس از پایان دوره چه مدرکی به هنرجو داده می شود؟ و چه اعتباری دارد ؟

بعد از اتمام دوره مدرک موسسه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است بصورت تک و یا دوزبانه صادر می گردد که این مدرک برای موسسات دولتی  و خصوصی و همینطور خارجی دارای اعتبار است .

برای مدرک بین اللملی هنرجو به فنی حرفه ای معرفی شده و بعد از قبولی در امتحان مدرک رسمی اعطا می گردد.

اگه هنوز برای ثبت نام مُرددی این ویدیو رو نگاه کن

فرم مشاوره رایگان برای دریافت جزئیات دوره

مشاوره رایگان

آموزش ، بزرگترین و مطمعن ترین سرمایه گذاری است

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای مربیگری مهد کودک

مدرک معتبر فنی حرفه ای مربیگری مهد کودک

صفر تا صد آموزش مربیگری مهد کودک

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

آموزش مجازی مربیگری مهد کودک

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

صفر تا صد آموزش مربی گری مهد کودک

آموزش مربیگری مهد کودک شامل مباحث مهم در زمینه تربیت کودکان است که در دوره‌های فنی حرفه‌ای مختلف برگزار می‌شود. آموزشگاه کار و دانش یکی از بهترین دوره‌های مربی گری مهد کودک را با مجموعه حرفه‌ای برگزار می‌کند؛ بنابراین با بهترین شرایط می‌توانید مدرک این حرفه را دریافت کنید. برای ورود به حرفه مربی گری مهد کودک به سرمایه‌ مالی زیادی نیاز ندارید؛ اما داشتن مهارت و استعدادهای فردی مانند صبر حوصله و خلاقیت نقش مهمی در موفقیت شما دارد. بازار کار و درآمد این حرفه به دلیل تقاضا بالا در مراکز مهد کودک از سطح مطلوبی برخوردار است. در ادامه به دوره آموزش مربی گری مهد کودک و مزایا شرکت در آن بیش‌تر می‌پردازیم.

دوره آموزش مربی گری مهد کودک

مربی مهد کودک یکی از مهم‌ترین نقش‌ها را در تربیت کودکان دارد که افزایش تقاضای این نیرو در جامعه موجب برگزاری دوره‌های آموزش مربی گری مهد کودک می‌شود. در این دوره‌ها انواع اصول و مفاهیم برقراری ارتباط موثر با کودکان نکات تربیتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. دوره آموزش مربیگری مهد کودک در دو نوع خصوصی و عمومی برگزار می‌شود که هر کدام از آن‌ها هزینه ثبت نام جداگانه‌ای دارند؛ همچنین دوره‌های غیر حضوری برای افراد دارای محدودیت مکانی و زمانی هستند برگزار می‌شوند.

تربیت کودکان یکی از مهمترین مواردی است که در مراکز مهد کودک باید به آن توجه شود؛ بنابراین تقاضا برای مربیان حرفه‌ای با سطح دانش بالا یکی از موارد مهم در جذب افراد به سمت این رشته محسوب می‌شود. آموزشگاه کاردانش یکی از بهترین گزینه‌های موجود در این زمینه است که با تدریس تمامی مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار این حرفه مسیر شغلی شما را هموارتر می‌کند. در این دوره مجموعه‌ای از اساتید و مربیان حرفه‌ای و با سابقه سرفصل‌های مورد نیاز را به شما آموزش می‌دهند.

گذراندن تمامی کلاس‌های تئوری در دوره‌های حضوری برای داوطلبان الزامی است. پس از طی کردن تعداد ساعات تدریسی مقرر آزمون نهایی برای ارزیابی میزان یادگیری و شایستگی شما برای فارغ التحصیلی برگزار می‌شود. در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون مدرک فنی حرفه‌ای آموزشگاه کار و دانش مبنی بر تخصص شما در این زمینه صادر می‌شود. این مدرک اعتبار بالایی در بازار کار دارد و فرصت‌های شغلی متعددی را برای شما فراهم می‌کند که با توجه به موقعیت و علاقه خود می‌توانید شروع به فعالیت کنید‌.

مباحث مطرح شده در دوره مربی گری مهد کودک آموزشگاه کاردانش

 دوره آموزش مربی گری مهد کودک آموزشگاه کاردانش سرفصل‌های متعددی در تمامی زمینه‌ها دارد که طی کردن آن‌ها شما را به سطح بالایی از تخصص در این زمینه می‌رساند. محور مرکزی سرفصل‌های آموزشی در دوره مربی گری کاردانش حول تربیت و آموزش کودکان می‌چرخد. در ادامه برخی از مهم‌ترین مباحث تدریسی در این دوره کار دانش را بررسی می‌کنیم.

 • توجه به تفاوت‌های فردی کودکان و شخصی‌ سازی تربیت با توجه به شخصیت هر یک از آنها یکی از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این دوره است.
 • آشنایی با کمک‌های اولیه و نحوه آموزش آن‌ها به کودکان نقش موثری در آمادگی شما برای این حرفه دارد.
 • آموزش نحوه برقراری ارتباط اجتماعی و برخورد با دیگران از مباحث مهم در این حرفه است.
 • آشنایی با علم روانشناسی در زمینه تربیت کودکان ویژگی‌های هر یک از دوره‌های سنی در دوره مربی گری کار دانش مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 • تقویت استعدادها در کودکان و نحوه شکوفایی توانایی‌های منحصر به فرد در هر یک از آن‌ها یکی از وظایف مهم مربی مهد کودک محسوب می‌شود که در دوره کاردانش مورد توجه قرار می‌گیرد.
 • ارائه آموزش‌های مذهبی و اجتماعی در زمینه تربیت کودکان یکی از سرفصل‌های مهم در دوره مربی گری کاردانش است.
 • نحوه ایجاد یک محیط گرم و صمیمی برای کودکان حاضر در مهد کودک یکی دیگر از مباحث مهم در زمینه مربی‌ گری محسوب می‌شود.

توانایی و سرمایه برای ورود به حرفه مربی گری مهد کودک

مربی مهد کودک یکی از مشاغلی است که برای ورود به بازار کار آن به سرمایه زیادی نیاز ندارید؛ بلکه با داشتن روحیه و مهارت‌های مورد نیاز می‌توانید فرصت‌های شغلی خوبی را برای خود ایجاد کنید. صبر و حوصله یکی از توانایی‌های مهم برای موفقیت در این حرفه است؛ زیرا در مدت زمان واحد باید تعداد زیادی از کودکان را مدیریت کنید. علاقه داشتن به کودکان یکی از پیش نیازهای مهم برای مربی گری مهد کودک است.

داشتن توانایی‌هایی مانند برقراری ارتباط اجتماعی موثر و خوش اخلاقی از دیگر ویژگی‌های فردی مربی مهد کودک است که برای موفقیت در این رشته باید آن‌ها را در خود تقویت کنید. مربی مهد کودک به عنوان الگویی برای کودکان عمل می‌کند؛ بنابراین باید در بهترین حالت و آراستگی کامل حاضر شود که از ویژگی‌های مورد نیاز در این حرفه محسوب می‌شود. داشتن خلاقیت و ابتکار عمل برای ارائه برنامه‌های تربیتی کودکان نقش مهمی در مربی گری مهد کودک ایفا می‌کند.

بازار کار و درآمد مربی گری مهد کودک

تقاضای بالا برای مربی مهد کودک به دلیل داشتن مشغله‌های زندگی در خانواده‌های امروزی یکی از عوامل بهبود بخش بازار کار این حرفه است. والدین ترجیح می‌دهند کودکان خود را در مراکز مهد کودکی با مربیان ماهر و حرفه‌ای ثبت نام کنند؛ بنابراین در صورت داشتن تخصص و آمادگی کافی برای استخدام در مراکز مهد کودک می‌توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. زمینه‌های مختلفی برای فعالیت فارغ التحصیلان رشته مربی گری مهد کودک وجود دارند که مهم‌ترین آن‌ها استخدام در مراکز دولتی شخصی و بهزیستی هستند.

موقعیت مکانی و شغلی از دیگر عوامل مهم در تعیین بازار کار و درآمد شما در حرفه مربی گری مهد کودک هستند؛ به طوری که در شهرهای بزرگ یا پایتخت می‌توانید با مزایا و شرایط بهتری وارد بازار کار شوید. محدوده سنی کودکانی که زیر نظر مربی تربیت می‌شوند یکی دیگر از عوامل تعیین کننده میزان درآمد و حقوق شما است؛ به طوری که با افزایش محدوده سنی و تعداد کودکان زیر نظر شما به طور طبیعی حقوق بیش‌تری دریافت خواهید کرد.

ساعت کاری در زمینه تعیین درآمد مربی مهد کودک اهمیت زیادی دارد. بسیاری از مربیانی که در این حرفه فعالیت دارند به صورت پاره وقت یا تمام وقت در مراکز مهد کودک فعالیت می‌کنند. در صورتی که توانایی مسئولیت پذیری به صورت تمام وقت را داشته باشید می‌توانید تقاضای حقوق بیش‌تری را از مراکز مهد کودک داشته باشید. میزان حقوق مربیان مهد کودک با توجه به قوانین تصویب شده وزارت کار تعیین می‌شود که به طور حدودی در محدوده ۷ تا ۱۰ میلیون تومان است.

هزینه ثبت نام در دوره مربی گری مهد کودک آموزشگاه کاردانش

دوره مربی گری مهد کودک در انواع مختلفی برگزار می‌شود که با توجه به موقعیت خود می‌توانید در کلاس‌های حضوری و غیر حضوری شرکت کنید‌. هزینه ثبت نام در دوره مربی گری مقدار ثابت مشخصی نیست و با توجه به عوامل متعددی مانند نوع آموزشگاه، نوع دوره و تعداد ساعات تدریسی تغییر می‌کند. آموزشگاه کار و دانش یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای ثبت نام در دوره آموزش مربی گری مهد کودک است؛ زیرا در کنار دریافت هزینه ثبت نام پایین کیفیت بالایی از تدریس را در اختیار شما قرار می‌دهد.

دوره‌های حضوری به دلیل تعداد ساعات تدریس به بالا و تهیه امکانات جهت حضور داوطلبان در مقایسه با کلاس‌های غیر حضوری هزینه ثبت نام بیش‌تری دارند. در صورتی که از امکانات رفاهی مانند خوابگاه یا کلاس‌های خصوصی استفاده کنید باید هزینه بیشتری بپردازید. امکانات آموزشی، اساتید و جمعیت کلاس‌ها از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه نهایی ثبت نام در دوره‌های آموزش مربیگری مهد کودک هستند.

مزایا گذراندن دوره آموزش مربی گری مهد کودک آموزشگاه کاردانش

مربی مهد کودک یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای خانم‌ها در زمینه شغلی است که با شرکت در دوره‌های کوتاه مدت با صرف هزینه پایین‌ می‌توانند وارد بازار کار شوند. آموزشگاه کاردانش یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای طی کردن دوره‌های مربی گری است که در انتهای آن مدرک فنی حرفه‌ای معتبری برای شما صادر می‌شود. در ادامه چند مورد از مزیت‌های مهم شرکت در دوره‌های کاردانش را بررسی می‌کنیم.

 • فرصت‌های شغلی متعددی با دریافت مدرک مربی گری مهد کودک کاردانش برای شما فراهم می‌شود که با توجه به موقعیت خود می‌توانید شروع به کار کنید‌.
 • شرکت در این دوره برای مادرانی که نگران تربیت درست فرزندان خود هستند کاربرد بالایی دارد.
 • نیاز به صرف هزینه و وقت کم یکی از مهم‌ترین مزیت‌های شرکت در در دوره آموزش مربیگری کاردانش است.
 • بهره گیری از دوره‌های غیر حضوری برای افرادی که دارای محدودیت مکانی و زمانی هستند از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنابراین در مجموعه کاردانش می‌توانید از دوره‌های غیر حضوری استفاده کنید‌.
 • حضور اساتید حرفه‌ای و معرفی جامع مباحث مورد نیاز برای ورود به بازار کار این حرفه از دیگر ویژگی‌های مثبت در مجموعه آموزشی کاردانش هستند.

سخن پایانی

آموزش مربی گری مهد کودک در قالب دوره‌های فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود که در صورت تمایل به این حرفه می‌توانید از آن‌ استفاده کنید‌. در دوره‌های مربی گری کاردانش انواع مباحث مرتبط با تربیت و آموزش کودکان توسط اساتید تدریس می‌شوند. استفاده از دوره‌های کاردانش مزایا متعددی مانند هزینه ثبت نام پایین و کیفیت بالا یادگیری را به همراه دارد؛ همچنین با مدرک این آموزشگاه فرصت‌های شغلی متعددی برای شما فراهم می‌شود. برای ورود به حرفه مربی گری مهد کودک باید علاقه و استعدادهای فردی لازم را داشته‌ باشید تا به درآمد و موقعیت‌ شغلی خوبی برسید.

به کاردانش خوش آمدید!