جشنواره زمستانه تا بهار(جشنواره عیدانه) ۱۰ درصد تخفیف در کل دوره ها مهلت ثبت نام فقط و فقط تا ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

لوگو آموزشگاه کار دانش

آموزش برق خودرو

دوره آموزش برق خودرو مناسب همه علاقمندان به انجام کارهای فنی در خصوص خودرو می‌باشد. به دلیل بازارکار و درآمد ایده آل این حرفه دوره برق خودرو در آموزشگاه کاردانش از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

بسیاری از افرادی که در دوره آموزش برق خودرو شرکت می‌نمایند هدفشان تسلط کامل بر باطری سازی ماشین می‌باشد. آموزشگاه برق خودرو کاردانش صفر تا صد تمامی موارد مربوط به باطری سازی را مرحله به مرحله آموزش می‌دهد.

با توجه به برگزاری کلاس آموزش برق خودرو در کارگاه‌های مجهز و انجام کار عملی کاراموزان روی خودرو واقعی، آموزشگاه کاردانش بهترین آموزشگاه دوره برق خودرو می‌باشد.

آموزش برق خودرو در دو دوره آموزش برق خودرو درجه دو و آموزش برق خودرو درجه یک برگزار می‌گردد.

 در کلاس آموزش برق خودرو درجه دو آموزش باطری سازی، تعمیر دینام، عیب یابی سیم کشی و مدارات الکترونیک، عیب یابی استارت و … را فرا می‌گیرید. همچنین در کلاس آموزش برق خودرو درجه یک آموزش ایسیو، تعمیر صندلی برقی، آینه ماشن، بوق، چراغ ونصب سیستم صوتی و امنیتی، سیم کشی ماشین‌های مالتی پلکس و … را فرا می‌گیرید.

ابتدایی ترین مرحله ورود به شغل برقکار خودرو گذراندن دوره برق خودرو درجه دو می‌باشد. سپس برای گرفتن تخصص بیشتر برای کسب درآمد بالا گذراندن دوره برق خودرو درجه یک الزامی است.

آموزشگاه کاردانش با شبیه سازی کلاس به مکانیکی خودرو کاراموزان را با محیط واقعی کار آشنا نموده و با فراهم نمودن آموزش و انجام کار عملی کاراموزان روی خودروهای واقعی راه را برای ورود آن‌ها به بازار کار هموار می‌نماید.

تمامی دوره‌های مربوط به برق خودرو در آموزشگاه کار دانش از صفر تا صد، مبتدی تا پیشرفته بصورت تخصصی و عملی با اساتید با تجربه و باسابقه برگزار می‌گردد.

شرکت کنندگان دوره آموزش برق خودرو با پشتیبانی 5 ساله و دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی برق خودرو توسط آموزشگاه کارودانش، برای ورود به بازار کار می‌توانند رزومه قوی به شرکت‌های مختلف ارائه دهند.

معرفی دوره آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو

پادکست معرفی دوره آموزش برق خودرو

آیا دوره ها بصورت تضمینی برگزار می گردد و این ضمانت چیست؟

بیش از هزار هنرجو بصورت سالانه از مجموعه کاردانش در شهر تهران و همینطور کسب رضایت این هنرجویان عزیز امروز مهم ترین تضمین برای یادگیری شما عزیزان است. بهترین تجهیزات و همینطور اساتید در اختیار شما قرار داده شده تا شما در طول دوره بتوانید با خیالی آسوده به کسب تجربه و مهارت بپردازید .

آیا در این دوره آموزشی برق خودرو مدل های مختلف خودرو را یاد می گیریم؟

بله در سرفصل های آموزش برق خودرو  که شامل برق خودرو درجه 1 و برق خودرو درجه 2 شما آموزش را بصورت کاملا عملی و در محیط کارگاهی فرا خواهید گرفت و در پایان دوره توانایی کامل را برای عیب یابی انواع خودرو خواهید داشت.

هزینه آموزش برق خودرو

شهریه دوره برق خودرو درجه 1 : 6/250/000 تومان
مدت زمان آموزش : 60 ساعت
شهریه دوره برق خودرو درجه 2: 4/250/000 تومان
مدت زمان آموزش : 40 ساعت
چرا باید در دوره برق خودرو کارودانش شرکت کرد ؟
0 +
کارآموز وارد بازار کار شده
0 +
سابقه آموزش
0 +
ساعت آموزش حرفه ای

پرسش و پاسخ پرتکرار هنرجویان دوره برق خودرو

پشتیبانی بعد از دوره چه مدت است ؟

پشتیبانی دوره هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره بصورت حضوری و یا تلفنی و یا آنلاین انجام می گیرد.

بعد از پایان دوره چطور وارد بازار کار شوم؟

این دوره ویژه بازار کار است و هنرجو بعد از اتمام دوره به آسانی جذب بازار کار می شود . در خصوص مشاوره و راهنمایی بعد از پایان دوره مهارت می توانید از استادان کمک بگیرید

در کلاس ها چند نفر شرکت دارند و چه مقدار از مطالب عملی و چه میزان تئوری است؟

کلاس ها براساس تایم کلاسی شما  و همینطور تعداد نفرات دلخواه شما و به صورت کلاس های یک نفره، دونفره، سه نفره،  چهارنفره، پنج نفره، ۶ نفره و.. برگزار می گردد.

۹۰ درصد مطالب بصورت عملی برگزار می شود.

زمان دوره خصوصی به چه صورت است ؟

تایم کلاس خصوصی براساس ساعت دلخواه هنرجو و تایم خالی استاد برگزار می گردد.

آیا برای هنرجویان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است ؟

بله چندین خوابگاه که در نزدیکی خود آموزشگاه قرار دارد برای هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است که از نظر قیمتی و همینطور مرتب و تمیز بودن در سطح خوبی قراردارد .

پس از پایان دوره چه مدرکی به هنرجو داده می شود؟ و چه اعتباری دارد ؟

بعد از اتمام دوره مدرک موسسه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است بصورت تک و یا دوزبانه صادر می گردد که این مدرک برای موسسات دولتی  و خصوصی و همینطور خارجی دارای اعتبار است .

برای مدرک بین اللملی هنرجو به فنی حرفه ای معرفی شده و بعد از قبولی در امتحان مدرک رسمی اعطا می گردد.

آیا بدون دانش و اطلاعات در زمینه برق خودرو می‌توان در این دوره شرکت کرد ؟

بله آموزش این دوره بصورت صفر تا صد است و تمامی مطالب مورد نیاز که شما یک تعمیرکار برق خودرو حرفه ای شوید آموزش داده می شود.

اگه هنوز برای ثبت نام مُرددی این ویدیو رو نگاه کن

فرم مشاوره رایگان برای دریافت جزئیات دوره

مشاوره رایگان

آموزش ، بزرگترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری است

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای برق خودرو

مدرک معتبر فنی حرفه ای برق خودرو

صفر تا صد آموزش برق خودرو

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

آموزش مجازی برق خودرو

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات ایسیو

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش مکانیک خودرو

توضیحات بیشتر دوره برق خودرو درجه 1 و آموزش برق خودرو درجه2

دوره آموزش برق خودرو

آموزش برق خودرو یکی از دوره های پر طرفدار در آموزشگاه کاردانش می باشد. این دوره برای علاقه مندان به برق خودرو مناسب است. همانطور که میدانید برق خودرو یکی از کاربردی ترین و حیاتی ترین اجزای یک خودرو می باشد. برق خودرو شامل مجموعه ای عظیم می باشد که اگر کوچک ترین مشکلی برای هر یک از اجزای این مجموعه پیش آید، کل مجموعه مختل شده و خودرو قادر به عملکرد درست خود نخواهد بود. همچنین گاهی ممکن است این خلل موجب روشن نشدن خودرو نیز شود. با توجه به توضیحات داده شده باید بدانید یک برقکار حرفه ای خودرو می تواند در عیب یابی مشکلات برق خودرو اقدام نموده و درصدد رفع عیب آن برآید.

آموزش برق خودرو در دوره درجه یک و درجه دو به علاقه مندان به ای رشته آموزش داده خواهد شد. برق درجه یک خودرو شامل آموزش استارت، باتری، دینام و مسائل ابتدایی و اولیه خودرو می باشد. اما در دوره درجه دو برق خودرو کارآموزان قادر به یادگیری صفر تا صد برق خودروهای خارجی خواهند شد. پس از پاان دوره های مذکور کارآموزان به عنوان یک فرد متخصص در زمینه برق خودرو شناخته خواهد شد. در این صورت به آسانی می توانید وارد بازار کار پر رونق این شغل شده و کسب و کارتان را راه اندازی نمایید.

لذا با توجه به توضیحات ابتدایی این مطلب دریافتید که قصد داریم که شغل برق خودرو، آموزش برق خودرو، بازار کار و درآمد این شغل را بررسی نماییم. چنانچه تمایل به ورود به این شغل جذاب را دارید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی نمایید.

بازار کار شغل برق خودرو

با مدرن شدن خودروهای امروزه، واضح است که سیستم سیم پیچی و برق آن نیز روز به روز پیشرفته و پیچیده تر می شود. از طرفی با توجه به این که تمامی قطعات یک خودرو، دارای عمر مفید می باشند و هر لحظه ممکن است که عمر آنها تمام شده و قادر به عملکرد صحیح نشوند. در این صورت به ناچار دو راه پیش رو داریم: یکی از این دو راه تعویض قطعه معیوب می باشد. این راه بسیار هزینه بر است و گاهی اوقات ممکن است از پس هزینه آن برنیایید. اما توجه داشته باشید که راه دوم، راه حل بهتری می باشد. در این راه تعمیر قطعه معیوب را به شما پیشنهاد می کنیم.
اما لازم به ذکر است برای این که بتوانید خودروی خود را سالم و سلامت تحویل بگیرید، نیازمند یک برقکار حرفه ای خودرو می باشید. واضح است که تعداد برقکاران حرفه ای خودرو اندک هستند.

بدون شک با توجه به توضیحات داده شده دریافتیم که بازار کار تعمیرات برق خودرو بسیار داغ و عالی می باشد. اما توجه داشته باشید که حیطه یک برقکار حرفه ای خودرو، حیطه ای بسیار گسترده می باشد. یک برقکار حرفه ای می بایست مشکلات مربوط به برق خودرو را شناسایی نموده و درصدد رفع عیب آن برآید. اگر بتوانید به عنوان یک برقکار خودرو، بر دانش، اطلاعات و تجربیات خود بیافزایید به آسانی می توانید در زمره بهترین برقکاران خودرو باشید.

سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شغل برق خودرو

بدون شک افراد برای ورود به هر شغلی ابتدا به فکر سرمایه و هزینه لازم برای استارت و شروع کار خود هستند. شغل برق خودرو نیز، یکی از مشاغلی است که برای ورود به آن، می بایست هزینه هایی را تقبل نمایید. در ادامه به چند مورد از هزینه های قابل اهمیت که می تواند شما را در راه اندازی کسب و کارتان یاری دهد، می پردازیم.

 • یک مغازه یا تعمیرگاه برای شروع کار
 • ابزارهای مورد نیازتان برای تعمیرات
 • هزینه ابتدایی آموزش

اما لازم به ذکر است برای شروع و ورود به شغل برق خودرو به یک باره به فکر زدن مغازه نباشید. توصیه ما این است که در ابتدا در مغازه و تعمیرگاه های مخصوص برق خودرو شروع به فعالیت نمایید تا بتوانید تجربیات کافی را در این زمینه کسب کنید. زیرا شما تنها با تجربه و علم است که می توانید یک برقکار حرفه ای شوید. پس از اینکه تجربیات کافی در ارتباط با تمامی اجزای برقی یک خودرو و سیستم برق خودرو کسب نمودید، حال می توانید مغازه ای که کاملا در محل تردد افراد می باشد را راه اندازی نموده و مشغول به کار شوید. اگر بتوانید مغازه خود را در مسیر تردد افراد بنا نمایید، به آسانی می توانید مشتری های بیشتری را جذب کنید. علاوه بر آن کار صحیح، سرعت عمل، خوش قول بودن نیز میتواند در جذب مشتری های بیشتر شما را یاری دهد.

درآمد برقکار خودرو

همانطور که پیش تر اشاره کردیم، عوامل بسیاری بر درآمد یک برقکار حرفه ای خودرو می تواند تاثیر گذار باشد. اما لازم به ذکر هر قدر که شما در کار خود دانش و تجربه بیشتری داشته باشید، به مراتب می توانید درآمد بیشتری نیز کسب کنید. اگر بخواهیم درآمد یک برقکار را به صورت میانگین بگوییم، می توانیم طبق آمارگیری و تحقیقات به عمل آمده درآمدی تا 3 الی 7 برابر بیشتر از حقوق پایه اداره کار را در نظر بگیریم.

چرا باید برای شرکت در دوره آمورش برق خودرو آموزشگاه کاردانش را انتخاب نماییم؟

این آموزشگاه یکی از برترین آموزشگاه های سطح کشور می باشد. این آموزشگاه دارای کارگاه های تخصصی می باشد که کارآموزان قادر خواهند بود تمامی آموزش ها را به صورت تئوری و عملی تحت نظر اساتید مجرب حاضر در آموزشگاه، فرا گیرند.

آموزشگاه کار دانش با اساتید کارآزموده و مجرب می تواند کارآموزان حرفه ای را پرورش دهد. این کارآموزان بلافاصله پس پایان دوره و پس از اخد مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای می توانند بلافاصله وارد بازار کار شده و شروع به کار کنند.

در آموزشگاه کار دانش، کارآموزان از پشتیبانی پنج ماهه برخوردار هستند. بدین صورت که اگر کارآموزان در هر شرایطی و حتی پس از شروع کارشان به مشکل یا سوالاتی برخورد کنند، می توانند به سوالات خود از طریق اساتید و مشاوران حاضر در آموزشگاه پاسخ دهند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه کاردانش، ارائه مدرک دوزبانه و بین المللی می باشد. به طوری اگر شما قصد داشته باشید به جز ایران، در خارج از کشور نیز فعالیت کنید، به آسانی می توانید از طریق مدرکی که به شما اعطا گردیده، اقدام نمایید.

سخن پایانی

همانطور که مطالعه نمودید، برق خودرو یکی از اجزای بسیار مهم و کاربردی در خودرو می باشد. خلل در جزء کوچکی از این سیستم موجب اخلال در عملکرد کلی خودرو می شود. برقکاران حرفه ای خودرو قادر خواهند بود تمامی ایرادات برق خودرو را یافته و درصدد رفع عیب آن برآیند. این شغل به عنوان یکی از مشاغل تخصصی و حرفه ای می تواند جز ده شغل برتر فنی با بازار کار عالی و درآمد بالا باشد.

تنها شرط این که بتوانید یک برقکار حرفه ای شوید، این است که اطلاعات خود را به روز کنید و دست از کسب علم و تجربه برندارید. با این کار میتوانید همواره از رقیبان جلو باشید. در نهایت اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده است می توانید از طریق پل های ارتباطی موجود در صفحه ما، با مشاورین ارتباط برقرار کرده و به سوالات خود پاسخ دهید.

به کاردانش خوش آمدید!