تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

آموزش تعمیرات تلویزیون

پس از یخچال ها، تلویزیون ها از محبوبیت بالایی در منزل برخوردار هستند. علت این امر تنوع سرگرمی، آگاهی از اخبار روز و دنیای جالب توجه فیلمها و سریالهاست. با این حال در صورتی که کوچک ترین مشکلی برای تلویزیون ها ایجاد شود؛ افراد خانواده را بی قرار و بی تاب می‌کند. این موضوع به دلیل گرانی مشکلات را بیش از پیش نشان خواهد داد. لازم به ذکر است؛  آموزش تعمیرات تلویزیون با در نظر گرفتن همه این موارد در بهترین شرایط و با برخورداری قیمتت مناسب توسط بهترین اساتید کشور در آموزشگاه کردانش برگزار می‌گردد.

دوره  تعمیرات تلویزیون شامل سر فصل های آشنایی با الکترونیک تلویزیون، آشنایی و معرفی انواع برندها و دلالی محبوبیت آنها، آموزش نحوه بازوبسته کردن تلویزیون، معرفی اجزای تشکیل دهنده، آموزش عیب یابی شاسی و پنل و برد، آموزش کار با منبع تغذیه، روش های عیب یابی برد تلوزیون و بسیاری موارد دیگر که در آموزشگاه کاردانش به آنها خواهید پرداخت.

استراتژی اساتید کاردانش، در یادگیری عملی و تقویت مهارت های حرفه ای و مشتری مداری هنرجویان است. این امر باعث تبدیل شدن هنرجویان به یک متخصص خواهد شد. آموزش تخصصی  تعمیرات تلویزیون آموزشگاه کاردانش، مناسب برای همه سنین و بدون در نظر گرفتن جنسیت است. در پایان دوره، هنرجویان ممتاز توسط اساتید برگزیده وارد بازار کار می‌شوند.

دوره آموزش تعمیرات تلویزیون آموزشگاه کاردانش، توسط اساتید ماهر و مجرب برگزار خواهد شد. درپایان این دوره مدرک معتبری در سطح بین المللی ارائه می‌شود. این مدرک در حدود 180 کشور دارای ارزش و اعتبار است. هنرجویان کاردانش به راحتی می‌توانند با مدرک فنی وحرفه ای خود مهاجرت کاری نمایند. از دیگر ویژگی های برجسته آموزشگاه کاردانش، خوابگاه های مجهز و نزدیک به ایستگاه های مترو و اتوبوس است. این خوابگاه ها با تمام امکانات برای هنرجویان ساکن شهرهای دور تهیه دیده شده اند.

همانطور که پیشتر گفته شد؛ اساتید کاردانش با در نظر گرفتن هنرجویان با استعداد و سخت کوش، آنها را به بازارهای کار جهت آشنایی با سیستم کاری و کارآموزی می‌فرستند. پشتیبان های کاردانش با ارائه خدمات و پشتیبانی همه روزه تا 5 سال از هنرجویان حمایت خواهند کرد. در صورتی که هنرجویی متوجه دروس تدریس شده نشود؛ برای آن مبحث جلسات رایگان برگزار خواهد شد. آموزشگاه کاردانش با تکیه بر هدف آموزش و یادگیری عملی و حرفه ای، هنرجویان خود را تشویق می‌کند.

در پایان باید اضافه کرد؛ آموزشگاه در قبال آموزش هنرجویان مسئولیت تام دارد. در صورتی که هنرجو قادر به شرکت در جلسات در تایم مقرر شده نباشد؛ اساتید تایمی را جهت شرکت بهتر و بازده بالاتر برای هنرجو در نظر خواهند گرفت.

دوره تعمیرات تلویزیون

فیلم معرفی دوره آموزش تعمیرات تلویزیون

هنرجویان دوره آموزش تعمیرات تلویزیون

پادکست معرفی دوره آموزش تعمیرات تلویزون

آیا دوره ها بصورت تضمینی برگزار می گردد و این ضمانت چیست؟

بیش از هزار هنرجو بصورت سالانه از مجموعه کاردانش در شهر تهران و همینطور کسب رضایت این هنرجویان عزیز امروز مهم ترین تضمین برای یادگیری شما عزیزان است. بهترین تجهیزات و همینطور اساتید در اختیار شما قرار داده شده تا شما در طول دوره بتوانید با خیالی آسوده به کسب تجربه و مهارت بپردازید .

آیا در این دوره آموزشی تعمیرات تلویزیون مدل های مختلف تلویزیون را یاد می گیریم؟

بله در سرفصل های آموزش تعمیرات تلویزیون که شامل تعمیرات معمولی و lcd , led است شما آموزش را بصورت کاملا عملی و در محیط کارگاهی فرا خواهید گرفت و در پایان دوره توانایی کامل را برای تعمیرات انواع تلویزویون خواهید داشت.

هزینه آموزش تعمیرات تلویزیون

شهریه دوره حضوری تعمیرات تلویزیون : 6.000.000 تومان
مدت زمان آموزش : 30 ساعت
شهریه دوره مجازی تعمیرات تلویزیون : 4.000.000 تومان
چرا باید در دوره تعمیرات تلویزیون کارودانش شرکت کرد ؟
کارآموز وارد بازار کار شده
0 +
سابقه آموزش
0 +
ساعت آموزش حرفه ای
0 +

سرفصل های آموزش تعمیرات تلویزیون

 • کار با ابزار تعمیراتی  برای باز و بست کردن تلویزیون های LED   
 • شناخت کامل انواع رایج تلويزیون در بازار        
 • آموزش صحیح باز و بست کردن انواع مدل ها: Samsung , LG , sony , Toshiba    
 • آموزش کار با منبع تغذیه و همینطور شناخت پاور سوئیچینگ در روی تلویزیون‌ها    

آشنایی کامل با برد POWER    

آموزش کامل ولتاژ گیری و همینطور فرکانس گیری برد

 • نحوه  ارسال و دریافت تصویر در تلویزیون
 • سیستم در تلويزیون PAL , SECAM , NTSC 
 • آموزش شناخت کامل بلوک دیاگرام تلويزیون
 • آموزش صحیح تعمیرات ال سی دی
 • نحوه عیب یابی قطعات استفاده شده در قسمت شاسی
 • نحوه عیب یابی مرحله به مرحله در تلويزیون
 • آموزش کامل نقشه خوانی مدار
 • آموزش انواع فرمتهای تصویر
 • آموزش تعمیر led
 • آموزش تعمیر و عیب یابی بردهای ولتاژ    
 • تعمیر برد در قسمت آمپلی فایر تلویزیون    
 • آموزش تعمیر برد در قسمت کنترل پنل    
 • نحوه تعمیر برد در قسمت سوئیچ
 • شناخت برد در قسمت دیتا و آموزش روش‌های عیب یابی آن    
 • آموزش شناخت پنل در قسمت ورودی و خروجی صدا و تصویر  
 • آموزش عیب یابی در قسمت اسپیکر و بلندگوها
 • آموزش شناخت برد INVERTER

پرسش و پاسخ پرتکرار هنرجویان دوره تعمیرات تلویزویون

پشتیبانی بعد از دوره چه مدت است ؟

پشتیبانی دوره هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره بصورت حضوری و یا تلفنی و یا آنلاین انجام می گیرد.

بعد از پایان دوره چطور وارد بازار کار شوم؟

این دوره ویژه بازار کار است و هنرجو بعد از اتمام دوره به آسانی جذب بازار کار می شود . در خصوص مشاوره و راهنمایی بعد از پایان دوره مهارت می توانید از استادان کمک بگیرید

در کلاس ها چند نفر شرکت دارند و چه مقدار از مطالب عملی و چه میزان تئوری است؟

کلاس ها براساس تایم کلاسی شما  و همینطور تعداد نفرات دلخواه شما و به صورت کلاس های یک نفره، دونفره، سه نفره،  چهارنفره، پنج نفره، ۶ نفره و.. برگزار می گردد.

۹۰ درصد مطالب بصورت عملی برگزار می شود.

زمان دوره خصوصی به چه صورت است ؟

تایم کلاس خصوصی براساس ساعت دلخواه هنرجو و تایم خالی استاد برگزار می گردد.

آیا برای هنرجویان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است ؟

بله چندین خوابگاه که در نزدیکی خود آموزشگاه قرار دارد برای هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است که از نظر قیمتی و همینطور مرتب و تمیز بودن در سطح خوبی قراردارد .

پس از پایان دوره چه مدرکی به هنرجو داده می شود؟ و چه اعتباری دارد ؟

بعد از اتمام دوره مدرک موسسه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است بصورت تک و یا دوزبانه صادر می گردد که این مدرک برای موسسات دولتی  و خصوصی و همینطور خارجی دارای اعتبار است .

برای مدرک بین اللملی هنرجو به فنی حرفه ای معرفی شده و بعد از قبولی در امتحان مدرک رسمی اعطا می گردد.

آیا بدون دانش و اطلاعات در زمینه تعمیرات می‌توان در این دوره شرکت کرد ؟

بله آموزش این دوره بصورت صفر تا صد است و تمامی مطالب مورد نیاز که شما یک تعمیرکار حرفه ای شوید آموزش داده می شود.

اگه هنوز برای ثبت نام مُرددی این ویدیو رو نگاه کن

فرم مشاوره رایگان برای دریافت جزئیات دوره تلویزیون

مشاوره رایگان

آموزش ، بزرگترین و مطمعن ترین سرمایه گذاری است

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات تلویزیون

هنرجویان دوره آموزش تعمیرات تلویزیون

مدرک معتبر فنی حرفه ای تعمیرات تلویزیون

صفر تا صد آموزش تعمیرات تلویزویون

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

آموزش مجازی تعمیرات تلویزون و lcd و led

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات موبایل

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

آموزش رایگان تعمیرات تلویزیون

آموزش تعمیرات تلویزیون lCD و LED

ابزارهای مورد نیاز تعمیرکاران تلویزیون چیست؟

در ابتدای راه اندازی یا شروع حرفه خود نیازی به خرید ابزار جدید نخواهید داشت. می‌توانید با خرید ابزار دسته دوم با اجاره آنها نیز کار خود را شروع کنید. با این حال بیشترین ابزاری که به آنها نیاز خواهید داشت شامل؛ هیتر کوئیک، مولتی متر، هویه گوت، قلع کش، پنس و ابزار لحیم کاری است. برای ابزارهای تخصصی تر نیز به لوپ بازویی، دستگاه بی جی ای، پروگرامر و فلت زن احتیاج خواهید داشت.

سرمایه مورد نیاز برای شروع تعمیرات تلویزیون چقدر است؟

در ابتدا نیاز به مکانی برای شروع کار خود و معرفی به مشتریان دارید. این مکان می‌تواند مغازه ای برای خودتان یا حتی نمایندگی ها باشد. برای راه اندازی مکان شخصی خود، مانند مغازه یا تعمیرگاه نیاز به سرمایه ای جهت اجاره یا خرید خواهید داشت. این مقدار با توجه به مکان زندگی و شرایط اقتصادی سال به سال تفاوت دارد. به همین دلیل ما نمی‌توانیم مقدار کلی آن را تخمین بزنیم. از دیگر کارهایی که می‌توانید انجام دهید؛ اجاره صندلی در میان تعمیرکاران با تجربه است. سرمایه مورد نیاز برای اجاره این صندلی ها، هم اکنون چیزی در حدود 10 میلیون تومان است.  مقداری هزینه برای خرید بعضی ابزارهای تخصصی نیاز است. این ابزارهارا همچنین می‌توانید؛ اجاره یا کرایه کنید. برای مثال، لوپ چیزی در حدود 7 میلیون تومان، پروگرامر در حدود 4 میلیون تومان و بی جی ای به صورت تقریبی 40 میلیون می‌باشند.

از دیگر سرمایه های مورد نیاز شما خودتان هستید. دانش شما منبع دیگری است که شما بر روی آن زمان و انرژی خود را سرمایه گذاری می‌کنید. برای این کار بهتر است؛ آموزشگاه مناسبی جهت آموزش و یادگیری مراحل و کسب تجربه پیدا کنید. اساتید نمونه از بهترین دستاوردی است؛ که می‌توانید بدست آورید. سرمایه مورد نیاز برای شرکت در دوره آموزش تعمیرات تلویزیون کاردانش کمتر از  5 میلیون تومان خواهد بود. بنابراین مقدار مقرون به صرفه ای است. به ویژه توجه به این نکته که پس از پایان دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید و تمامی مبلغ خرج شده را بازگردانید. به همین جهت ما دانش شما را سرمایه خواندیم.

روش  ورود به بازارکار تعمیرات تلویزیون چگونه است؟

به صورت کلی مشاغل تعمیرات از نقطه امنی جهت کار برخوردار هستند. حرفه تعمیرات تلویزیون نیز از این قاعده استثنا نیست. این حرفه را می‌توانید، همانطور که پیش تر اشاره کردیم، به صورت خودگردان یعنی با اجاره یا خرید مغازه به دست بگیرید. همچنین می‌توانید برای شروع و کسب تجربه از محیط کار، به سایت ها و نرم افزارهای خدمات رسانی مراجعه کنید. این امر باعث تقویت مهارت های مشتری مداری و کنترل زمان و مسئولیت پذیری شما در قبال کار و مشتریانتان خواهد شد. چرا که به صورت مستقیم با مشتریان در ارتباط هستید. به علاوه می‌توانید پس انداز خوبی برای  باز کردن مغازه ای جهت شروع کار داشته باشید.

از دیگر روش های ورود به بازار کار تعمیرات تلویزیون، ارسال رزومه و مدرک فنی و حرفه ای خود به شرکت های نمایندگی محصولات است. با این کار می‌توانید از مزایای حق بیمه، حقوق قانون کار و شرایط کار در ساعات مشخص و سختی کار به نسبت بهتری برخوردار شوید. به صورت کلی روش های زیادی برای ورود به بازار کار وجود دارد. بسیاری از هنرجویان از خلاقیت خود برای کمک در این کار بهره می‌گیرند. شما نیز می‌توانید در این مورد با اساتید و مشاورین ما در تماس باشید.

درآمد تعمیرکاران تلویزیون چقدر است؟

درآمد تعمیرکاران تلویزیون، مانند تعمیرکاران لوازم خانگی، چیزی در حدود 6 الی 15 است. این مبلغ با توجه به انواع خدمات و روش های خدمات رسانی و مشتری مداری آنها متفاوت خواهد بود. حتی تایم کاری هم بر روی درآمد تاثیر چشم گیری دارد. برای مثال؛ 25 درصد به درآمد تعمیرکاران شب کار افزوده خواهد شد. حتی در شرایطی نیز اگرتعمیر کار نتواند به عهد خود وفا کند؛ و کار را در زمان مشخص تحویل دهد، این درآمد حتی کاهش هم خواهد یافت. به همین دلیل پیش تر اشاره کردیم، بهتر است مهارت مسئولیت پذیری در قبال مشتری را بیاموزید.

افزایش درآمد به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال، خدمات رسانی در منزل و در کارگاه درآمد متفاوتی دارد. خدمات رسانی در مدت زمان کوتاه تر در شرایط  خاص درآمد بیشتری به ارمغان خواهد آورد. از مهم ترین موارد افزایش درآمد، جلب رضایت مشتری است. این مورد به کمک عوامل زیادی قابل تغییر است. با این حال از بهترین سرمایه ها و دستاورد های هر تعمیرکاری مشتریان اوست. مشتریان باعث افزایش درآمد شما، با معرفی شما به نزدیکان خود خواهند شد. اما فراموش نکنید صرفا افزایش مشتری درآمد شما را افزایش نخواهد داد. باید توانایی نگه داشتن مشتریان قدیمی خود را هم داشته باشید.

2 دیدگاه برای آموزش تعمیرات تلویزیون

 1. حقانی خواه

  سلام واقعا عالی هستین

  • مسعود حیدریان

   ممنونم از لطفتون جناب حقانی خواه عزیز

 2. محمد

  وقت بخیر
  تعداد روز و ساعت آموزش چقدر است؟
  هزینه چقدر است؟

  • امین سراجی

   سلام دوست عزیز لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید و یا فرم شاوره رایگان پر کنید که مشاور باهاتون تماس بگیرند هم هزینه آموزش تعمیرات تلویزون و ساعات کلاس هم بهتون میگن

  • kar-danesh

   با سلام به دوست عزیز میتوانید با شماره 02166415184 تماس بگیرید یا فرم ثبت نام پر کنید داخل سایت که مشاور ساعت های کلاس و تاریخ شروع کلاس بهتون بگند البته هرماه و هرهفته کلاس ها در داخل آموزشگاه شروع دوره داریم.

 3. kar-danesh

  سلام به دوست عزیز
  دوره ها به صورت مجازی و حضوری تشکیل میشوند و دوره های حضوری به صورت خصوصی و نیمه خصوصی تشکیل میشوند
  دوره حضوری خصوصی تایم کلاس بسته به نظر هنر جو هست ولی نیمه خصوصی باید تایم از مشاور بپرسید که هرماه تشکیل میشود در محل آموزشگاه
  کلاس ها کاملا عملی هست و هنرجو به منظر بازرس اموزشگاه داخل کلاس می باشد به شما سرفصل داده میشود هر قسمت که آموزش ندیدامضا نمیکنید تا پایان دوره که مبحث مورده نظر آموزش داده میشود و بعد آموزش مبحث امضا کنید
  ساعت آموزش تعمیرات تلویزیون معمولا 30 ساعت هست البته بسته به سرعت یادگیری هنرجو هست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =

سبد خرید
ورود

یک × سه =

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری