جشنواره زمستانه تا بهار(جشنواره عیدانه) ۱۰ درصد تخفیف در کل دوره ها مهلت ثبت نام فقط و فقط تا ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

لوگو آموزشگاه کار دانش

آموزش گیربکس اتوماتیک

آموزش گیربکس اتوماتیک بهترین دوره برای افراد جویای کار با درآمد بالا می‌‌باشد. زیرا گیربکس‌های اتوماتیک از مهمترین قطعات خودرو است که برای تعمیرات آن‌ها حتما به متخصص تعمیرات گیربکس نیاز است.

با توجه به موضع کمبود متخصص در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک همچنین تخصصی بودن این حرفه، با شرکت در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک براحتی می‌توانید این تخصص را فراگیرید و به بازار کار وارد شوید و کسب درآمد نمائید.

دوره گیربکس اتوماتیک در آموزشگاه کارو دانش که از بهترین آموزشگاه‌های گیربکس اتوماتیک است، متناسب با بازار کار برگزار می‌گردد. بنابراین کاراموزان بلافاصله پس از پایان دوره قادر به انجام تعمیرات انواع گیربکس به صورت تخصصی خواهند بود.

آموزشگاه تعمیرات گیربکس کارو دانش این دوره را با دانش روز اساتید و بروزترین تجهیزات کارگاهی برگزار می‌نماید. همچنین مجتمع کارودانش این دوره را صفر تا صد از آشنایی قطعات، باز و بست گیربکس‌های اتومات تا عیب یابی و تعمیر انواع گیربکس‌های اتومات به صورت صد درصد عملی آموزش می‌دهد.

کاراموزان با شرکت در دوره گیربکس اتوماتیک توانایی عیب یابی و تعمیر گیربکس خودروهای تویوتا، مزدا، کیا، هیوندا و … را بدست می‌آورند. همچنین به عیب یابی و تعمیر گیربکس اتومات انواع خودروهای سواری داخلی و خارجی مسلط می‌گردند.

تمامی ابزار و تجهیزات مورد نظر برای یادگیری آموزش گیربکس اتومات در آموزشگاه کاردانش مهیا است بنابراین کاراموزان با انجام کار عملی بروری تجهیزات و گیربکس‌های واقعی به تعمیر انواع گیربکس مسلط می‌گردند.

پس از پایان دوره در صورت نیاز کاراموزان به انجام کار عملی بیشتر امکان تجدید دوره رایگان برای کاراموزان وجود دارد. مجتمع فنی کارو دانش کاراموزان خود را پس از پایان دوره آموزشی تا پنج سال بصورت رایگان جهت رفع اشکال در حین کار پشتیبانی می‌نماید.

با اتمام دوره گیربکس اتوماتیک و قبولی شرکتکنندگان دوره در آزمون تئوری و عملی فنی و حرفه‌ای کاراموزان مدرک بین المللی و فنی حرفه ای دریافت می‌نمایند.

.


هزینه آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک

شهریه دوره حضوری گیربکس اتوماتیک درجه یک: 6/700/000 تومان

مدت آموزش: 60 ساعت

سرفصل های آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک

صفر تا صد آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

آموزش مجازی گیربکس اتوماتیک

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

مدرک فنی حرفه ای گیربکس اتومات

اعطای گواهی نامه مهارت

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش برق خودرو

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات لوازم خانگی 

توضیحات بیشتر دوره تعمیرات گیربکس اتوماتیک

دوره آموزش گیربکس اتومات

آموزش گیربکس اتومات شامل تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای عیب یابی و تعمیر جعبه دنده اتومبیل‌های اتوماتیک است که در آموزشگاه‌های مجاز برگزار می‌شود. در این دوره انواع مباحث مورد نیاز برای ورود به این حرفه توسط اساتید حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ همچنین در انتهای دوره و با کسب نمره قبولی در آزمون مدرک فنی و حرفه‌ای مبنی بر تخصص شما در این زمینه صادر می‌شود. این حرفه با توجه استفاده گسترده از گیربکس اتومات و تخصصی بودن تعمیرات آن از درآمد و بازار کار خوبی برخوردار است. شرکت در دوره تعمیرات گیربکس اتومات مزایای متعددی مانند امنیت شغلی، آموزش کامل و هزینه پایین را به همراه دارد. در ادامه به آموزش گیربکس اتومات و هزینه ثبت‌نام آن بیش‌تر می‌پردازیم.

آشنایی با دوره آموزش گیربکس اتومات

گذراندن دوره‌های آموزش گیربکس اتومات یکی از بهترین راه‌های ورود به این حرفه است که با توجه به موقعیت خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در این دوره‌ها از اساتید حرفه‌ای در تمام زمینه‌های تعمیر گیربکس یا جعبه دنده اتومات استفاده می‌شود؛ همچنین مباحث را با توجه به جدیدترین متدهای روز دنیا و امکانات آموزشی بالا تدریس می‌کنند. تمامی ویژگی‌های منحصر به فرد در این زمینه با آموزشگاه کاردانش فراهم می‌شوند که به راحتی می‌توانید از این فرصت استفاده کنید.

در دوره آموزش گیربکس اتومات کاردانش مباحث به تفکیک آسان به دشوار تدریس می‌شوند؛ به طوری که در ابتدا سرفصل‌های پایه و مفهومی در اختیار شما قرار می‌گیرند. در کلاس‌های بعدی اجزای تشکیل دهنده‌ گیربکس اتومات به طور کامل بررسی می‌شوند تا تمامی کارآموزان به سطح بالایی از یادگیری برسند. درصورتی ‌که مراحل تئوری را با نمره قبولی طی کنید نوبت به کلاس‌های عملی و کارگاهی می‌رسد که اجزای گیربکس را از نزدیک تست می‌کنید.

در کارگاه‌های کاردانش انواع گیربکس‌های اتومات وجود دارند‌ که می‌توانید آن‌ها را باز کنید و پس از مشاهده دقیق ببندید. در پایان کلاس‌های آموزشی دوره گیربکس اتومات آزمونی مبنی بر سنجش یادگیری شما برگزار می‌شود که در صورت کسب نمره قبولی مدرک فنی حرفه‌ای برای شما صادر می‌شود. آموزشگاه کاردانش مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه‌ای کشور صادر می‌کند که ارزش و اعتبار بالایی دارد؛ همچنین ۵ ماه پس از ثبت نام دوره می‌توانید از پشتیبانی رایگان مجموعه بهره ببرید.

سرفصل‌های مهم در آموزشگاه کاردانش گیربکس اتومات

در دوره آموزش گیربکس اتومات انواع جعبه دنده‌ها به تفکیک خودرو بررسی می‌شوند تا در نهایت به سطح بالایی از تخصص در این زمینه دست پیدا کنید. خودروهای کیا و هیوندای در گیربکس‌های ۴ و ۵ و ۶ سرعته از مهم‌ترین نمونه‌ها در این دوره هستند؛ همچنین گیربکس‌های مزدا در دوره کاردانش بررسی می‌شوند. ساعت گیربکس یکی از اجزای اصلی جعبه دنده است که وظیفه تعویض به موقع دنده را بر عهده دارد؛ بنابراین در این دوره به صورت جامع و دقیق تدریس می‌شود.

اویل پمپ گیربکس در گروه اجزای اصلی گیربکس اتومات قرار می‌گیرد که در دوره آموزشی نحوه باز و بستن آن را به طور کامل کسب می‌کنید. درون گیربکس اتومات صفحه و لنت‌های متعددی وجود دارند که کارکرد درست آن‌ها یکی از امور اصلی تعمیرات گیربکس است؛ از این رو در دوره آموزش گیربکس اتومات می‌توانید مباحث مربوط به تعمیر آن‌ها را فرا بگیرید. دیفرانسیل، کانورتور، شیرهای برقی، سلکتور و مجموعه‌های سیاره‌ای از دیگر مباحث مهم در دوره آموزش گیربکس اتومات هستند.

کلاچ و ترمز درونی گیربکس وظیفه تغییر دنده هنگام افزایش و کاهش سرعت را دارند که نحوه تعمیر و تنظیم آن‌ها در دوره آموزش کاردانش به صورت کامل تدریس می‌شوند. روش‌های عیب یابی و رفع مشکلات موجود در سیستم کلاچ و ترمز گیربکس اتومات یکی از مهم‌ترین موارد کاربردی در هنگام فعالیت در این حرفه است؛ بنابراین باید به صورت کامل این روش‌های تستی را در دوره کاردانش کسب کنید. خواندن انواع کدهای خطا در گیربکس اتومات و نحوه برطرف کردن آن‌ها از دیگر سرفصل‌های مهم تئوری است دوره محسوب می‌شود.

بازار کار و درآمد حرفه تعمیرات گیربکس اتومات

پیشرفت در زمینه تولید خودروهای سواری استفاده از گیربکس‌های اتومات را تا حد زیادی افزایش داده است؛ بنابراین خودروهای بیش‌تری با این نوع از جعبه دنده تولید می‌شوند. در سمت دیگر تعمیر گیربکس اتومات تخصصی‌ است که برای انجام آن به مهارت‌ و تخصص کافی در این زمینه نیاز دارید. با وجود این موارد بازار کار حرفه‌ تعمیرات گیربکس اتومات بازار کار و درآمد بالایی دارد. یکی از نکات مهم در این زمینه حفظ بازار کار در چند سال آینده است؛ زیرا گیربکس اتومات روز به روز محبوب‌تر می‌شود.

امنیت شغلی در حرفه تعمیرات گیربکس اتومات به دلیل تخصصی‌ بودن شغل در سطح بالایی قرار دارد؛ بنابراین رقبای زیادی برای شما وجود ندارند و می‌توانید به درآمد خوبی برسید. در صورتی که شرایط خروج از کشور برای شما فراهم شود با مهاجرت شغلی زمینه کاری خود را گسترش می‌دهید؛ زیرا استفاده از گیربکس اتومات در کشورهای خارجی و اروپایی بیش‌تر است. مقدار درآمد شغل تعمیرات گیربکس اتومات مقدار ثابت و مشخصی نیست و به عوامل متعددی مانند مهارت‌های فردی، سرعت عمل، اطلاعت تئوری و موقعیت شغلی بستگی دارد.

حساسیت تعمیرات گیربکس اتومات در حد بالایی قرار دارد و با کوچک‌ترین مشکلی باید ضررهای زیادی بپردازید. مالکان خودروهای لوکس به دنبال افراد حرفه‌ای در این کار هستند؛ بنابراین با داشتن مهارت و تخصص کافی می‌توانید به درآمد بالایی برسید. در صورتی که سرعت عمل بالایی حین عیب یابی و تعمیر گیربکس اتومات داشته باشید می‌توانید در واحد زمان تعداد پروژه بیش‌تری را انجام دهید؛ بنابراین میزان درآمد شما به طور مستقیم افزایش می‌یابد. موقعیت شغلی از دیگر عوامل تعیین کننده در زمینه درآمد تعمیرات گیربکس اتومات است؛ به طوری که کار کردن به عنوان استاد کار بیش‌تر از پیش  برای شما سود خواهد داشت.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به حرفه گیربکس اتومات

گیربکس اتومات یکی از سیستم‌های تخصصی و پیچیده‌ خودروهای امروزی است که برای شروع به کار در این حرفه باید تجهیزات و مهارت‌های لازم را داشته‌ باشید. برای دریافت مهارت‌های تئوری و عملی می‌توانید با هزینه‌ای پایین تمام مباحث را در دوره آموزش کاردانش یاد بگیرید؛ اما برای فعالیت در حرفه تعمیرات گیربکس باید سرمایه‌های دیگر را نیز در نظر بگیرید.

 در این شرایط با توجه به اهداف شما به سرمایه مختلفی‌ نیاز دارید. در صورتی که قصد بازگشایی مغازه‌ یا کارگاه تعمیرات را دارید‌ باید هزینه‌ای را برای اجاره یا خرید مغازه فراهم کنید؛ همچنین ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیرات گیربکس اتومات از دیگر پیش نیازهای مهم برای شروع کار است که نیاز به سرمایه کافی دارد.

 بسیاری از افراد توانایی‌ فراهم کردن سرمایه کافی برای بازگشایی کارگاه را ندارند؛ بنابراین می‌توانند در مجموعه‌های خدماتی اتومبیل شروع به کار کنند. در این شرایط نیازی به داشتن تجهیزات و مغازه‌ نیست و تنها داشتن مهارت و تخصص کافی کفایت می‌کند. سرمایه‌ای که در این زمینه اختصاص می‌دهید با میزان درآمد شما رابطه‌ مستقیم دارد.

مزایای گذراندن دوره آموزش گیربکس اتومات کاردانش

مجموعه کاردانش یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای طی کردن دوره آموزش گیربکس اتومات در ایران است که با توجه به انواع کلاس‌های آموزشی شما را به سطح‌ بالایی از تخصص در این زمینه می‌رساند. شرکت در کلاس‌های آموزشی این حرفه از مزایای متعددی همراه است که در ادامه برخی از مهم‌ترین آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

 • داشتن مدرک فنی حرفه‌ای معتبر تعمیرات گیربکس اتومات آینده شغلی شما را تا حد زیادی تضمین می‌کند؛ زیرا فرصت‌های شغلی متعددی را برای شما فراهم می‌کند.
 • باتوجه به موقعیت و بودجه خود می‌توانید از انواع دوره‌ها استفاده کنید‌ که دوره خصوصی نسبت به دیگر گزینه‌ها عملکرد بهتری دارد.
 • هزینه پایین برای شرکت در دوره‌های آموزشی گیربکس اتومات در کنار کیفیت یادگیری و تدریس بالا از دیگر مزایای این دوره است.
 • تدریس تمامی مباحث به صورت کامل و توسط اساتید حرفه‌ای و مجرب در این زمینه انجام می‌شود تا سطح‌ یادگیری شما افزایش یابد.
 • استفاده از بهترین متدهای روز دنیا برای تدریس و لوازم کمک آموزشی مانند انواع گیربکس های اتومات در این دوره وجود دارند.
 • پشتیبانی مجموعه کاردانش در صورت عدم یادگیری کافی مباحث برای شما فراهم می‌شود؛ بنابراین می‌توانید برای تدریس مجدد درخواست دهید.
 • پشتیبانی ۵ ماهه پس از ثبت نام یکی از مهم‌ترین مزیت‌های شرکت در دوره‌های آموزشی کاردانش است.

هزینه دوره آموزش گیربکس اتومات کاردانش

دوره‌های آموزش گیربکس اتومات کاردانش در انواع مختلفی برگزار می‌شوند که با توجه به موقعیت و اهداف خود می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید. هزینه ثبت نام در این دوره‌ها مقدار ثابت و مشخصی نیست و به عوامل متعددی مانند جمعیت کلاس و تعداد ساعت‌های تدریس بستگی دارد. کلاس‌های آموزشی در 3 نوع خصوصی، نیمه خصوصی و غیر حضوری برگزار می‌شوند که تعداد ساعت‌های تدریس برای تمامی آن‌ها یکسان است.

دوره خصوصی بهترین گزینه‌ است که در صورت ثبت نام داوطلب به تنهایی زیر نظر استاد آموزش داده می‌شود. دوره نیمه خصوصی که یک درجه معمولی‌تر از قبلی است سطح یادگیری خوبی را برای شما فراهم می‌کند که به راحتی می‌توانید در آن شرکت کنید. کلاس‌های این دوره دارای چند داوطلب است که تا حدودی بر روی میزان یادگیری شما تاثیر می‌گذارد.

سخن پایانی

آموزش گیربکس اتومات کاردانش پیش نیاز شما برای ورود به این حرفه در آینده است که توسط آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود. اساتید حرفه‌ای و مجرب در این دوره تمامی مباحث مهم در مورد گیربکس را تدریس می‌کنند؛ همچنین در پایان دوره و قبولی در آزمون مدرک فنی حرفه‌ای مبنی بر تخصص شما در زمینه تعمیرات گیربکس اتومات صادر می‌شود که مدرک بالایی دارد؛ همچنین می‌توانید به صورت رایگان از پشتیبانی و مشاوره رایگان ۵ ماهه استفاده کنید. سرمایه مورد برای این کار با توجه به اهداف مورد نظر متفاوت است؛ اما در موقعیت‌های شغلی مختلف درآمد و بازار کار این حرفه در سطح بالایی قرار دارد.

به کاردانش خوش آمدید!