تخفیف ویژه 10 درصدی در کل دوره ها فقط فقط  شرکت در دوره تا 31 خرداد ماه

لوگو آموزشگاه کار دانش

آموزش کلید سازی و قفل سازی

 همه افراد برای درآمد مناسب معمولاً به دنبال پردرآمدترین مشاغلی هستند که خدمات آن‌ها تقاضای زیادی دارد. یکی از بهترین کسب و کارهای خدماتی که می‌توانید در این حوزه درآمد بسیار بالایی کسب کنید دوره آموزش کلیدسازی و قفل سازی که آموزشگاه فنی حرفه ای کارودانش  برگزار میکند.

افرادی که در رشته‌های فنی مشغول به تحصیل هستند، می‌توانند در یکی مهم‌ترین شاخه‌های این رشته یعنی کلید سازی و قفل سازی مهارت بیاموزند. برای یادگیری این مهارت می‌توانید در دوره‌های آموزش کلید سازی و قفل سازی شرکت کنید. آموزشگاه‌های بسیار زیادی هم اکنون صفر تا صد آموزش‌هایی همچون کلید سازی و قفل سازی را به شما می‌آموزند.

بازار کار کلید سازی و قفل سازی

اگر علاقمند به شرکت در دوره‌های آموزش کلید سازی و قفل سازی هستید، بهتر است ابتدا با بازار کلید سازی و قفل سازی آشنا شوید. امروزه استفاده از درب و قفل‌های امنیتی بسیار مورد توجه کاربران قرار دارد. چه بسا اینکه ساخت و ساز واحدهای مسکونی، اداری و تجاری روز به روز گسترش می‌یابد.
برای تمامی درب‌های این ساختمان‌ها نیاز به کلید و قفل‌هایی در مدل‌های مختلف است. در صورتی که تبحر کافی در این زمینه داشته باشید، می‌توانید بدون هیچ استرسی وارد بازار کار قفل سازی و کلید سازی شوید. کلیدسازان و قفل سازان خدمات متنوعی ارائه می‌دهند که برخی از آنها شامل:
⦁ تعمیر مدل‌های مختلف قفل
⦁ کپی و تکثیر انواع کلید
⦁ باز کردن درب‌های قفل شده
⦁ حذف کدهای ایموبلایزر سوئیچ ماشین و همچنین تعریف کدهای جدید
دوره‌های کلید سازی و قفل سازی
افراد علاقمند به آموزش کلید سازی و قفل سازی، پس از ثبت نام در دوره‌های مختلف کلید سازی و قفل سازی شرکت می‌کنند. در هر دوره شما در رابطه با مراحل مختلف ساخت کلید و قفل اطلاعاتی به دست می‌آورید. از آنجایی که بازار کار کلید سازی و قفل سازی بسیار پررونق است، هم اکنون افراد زیادی در دوره‌های آموزشی این حرفه شرکت می‌کنند. دوره‌های کلید سازی و قفل سازی شامل دو مرحله است که عبارتند از:

دوره کلید سازی درجه ۱

کلاس‌های آموزش کلید سازی و قفل سازی شامل دوره‌های مختلفی است که در هر دوره در رابطه با تجهیزات، دستگاه‌ها و روش‌های مختلف ساخت کلید و قفل اطلاعاتی کسب می‌کنید. پس از گذراندن دوره کلید سازی درجه ۱ نوبت به شرکت در دوره کلید سازی درجه ۲ برای یادگیری مفاهیم جدیدتر و تخصصی‌تر است. 

دوره کلید سازی درجه ۲

در دوره‌های آموزش کلید سازی و قفل سازی درجه ۲ تخصص بیشتری کسب می‌کنید. دوره کلید سازی درجه ۲ و ۱ شامل سرفصل‌های مختلفی می‌شود که بهتر است قبل از ثبت نام در دوره کلید سازی درجه یک و حتی درجه ۲ با تمامی سرفصل‌ها آشنا شوید.

آموزش کلید سازی و قفل سازی

آیا دوره ها بصورت تضمینی برگزار می گردد و این ضمانت چیست؟

بیش از هزار هنرجو بصورت سالانه از مجموعه کاردانش در شهر تهران و همینطور کسب رضایت این هنرجویان عزیز امروز مهم ترین تضمین برای یادگیری شما عزیزان است. بهترین تجهیزات و همینطور اساتید در اختیار شما قرار داده شده تا شما در طول دوره بتوانید با خیالی آسوده به کسب تجربه و مهارت بپردازید .

آیا در این دوره آموزشی کلید سازی و قفل سازی تمامی برندها را یاد می گیریم؟

بله در سرفصل های آموزش کلید سازی و قفل سازی  شما آموزش را بصورت کاملا عملی و در محیط کارگاهی فرا خواهید گرفت و در پایان دوره توانایی کامل را برای ساخت تمامی قفل و کلید ها رو خواهید داشت.

سرفصل های آموزش کلید سازی و قفل سازی

سرفصل آموزش کلید سازی درجه 1

در سرفصل آموزش کلیدسازی و قفل سازی درجه 1 شما کارآموزان عزیز به صورت تخصصی تر مباحث را فراخواهید گرفت و بعضی از مواردی که در این دوره اموزش خواهید دید به شرح ذیل می باشد:

نحوه تعمیر و نصب انواع قفل برای درب های چوبی
تعمیرات قفل بر روی درب های برقی و معمولی
نحوه تعمیر انواع گاوصندوق
نصب و تعمیرات قفل های درب ضد سرقت
نحوه نصب آرام بندها
نحوه ساخت ریموت ماشین
نحوه ساخت کلیدهای معمولی و کامیوتری
نحوه ساخت انواع سوئیچ کددار و ریموتی
نحوه نصب قفل برقی
نحوه ساخت سوئیچ کلیدهای شیاردار
نحوه ساخت سوئیچ اتومبیل های صادراتی
نحوه ساخت سوئیچ موتورسیکلت های صادراتی
آنحوه نصب و تعمیر قفل رمزدار
و…

سرفصل آموزش کلید سازی درجه 2

شناخت تمامی کلیدهای بازار
نحوه استفاده ازابزارهای کلیدسازی
نحوه اندازه گیری با دستگاه اینچی و میلیمتری
نحوه اصولی اندازه گیری کلیدها و انتخاب بهترین کلید برای ساخت آن
شناخت انواع کلیدهای معمولی، قدیمی، کامپیوتری، کلید موتورسیکلت، کلید خودرو، کلیدهای ناودانی، کلید گاوصندوق، کلیدهای شیاردار،
نحوه ساخت کلید با کلیدتراش
آموزش صفر تا صد کار کردن با دستگاه کلیدتراش
نحوه سوهان کشیدن کلیدها
نحوه ست کردن ریموت بر روی جک ها و کرکره برقی ها
معرفی ریموت بلوتوثی
آموزش ریموت های Lerning، DIP Switch

هزینه آموزش کلید سازی و قفل سازی

شهریه دوره حضوری کلید سازی درجه 1 : 8.000.000 تومان
مدت زمان آموزش : 15 ساعت
شهریه دوره حضوری کلید سازی درجه 2 : 6.000.000 تومان
مدت زمان آموزش : 15 ساعت
چرا باید در دوره کلید سازی و قفل سازی کارودانش شرکت کرد ؟
0 +
کارآموز وارد بازار کار شده
0 +
سابقه آموزش
0 +
ساعت آموزش حرفه ای

پرسش و پاسخ پرتکرار هنرجویان دوره قفل سازی و کلید سازی

پشتیبانی بعد از دوره چه مدت است ؟

پشتیبانی دوره هم در طول دوره و هم بعد از اتمام دوره بصورت حضوری و یا تلفنی و یا آنلاین انجام می گیرد و به مدت 5 سال پشتیبانی دارید .

بعد از پایان دوره چطور وارد بازار کار شوم؟

این دوره ویژه بازار کار است و هنرجو بعد از اتمام دوره به آسانی جذب بازار کار می شود . در خصوص مشاوره و راهنمایی بعد از پایان دوره مهارت می توانید از استادان کمک بگیرید

در کلاس ها چند نفر شرکت دارند و چه مقدار از مطالب عملی و چه میزان تئوری است؟

کلاس ها براساس تایم کلاسی شما  و همینطور تعداد نفرات دلخواه شما و به صورت کلاس های یک نفره، دونفره، سه نفره،  چهارنفره، پنج نفره، ۶ نفره و.. برگزار می گردد.

۹۰ درصد مطالب بصورت عملی برگزار می شود.

زمان دوره خصوصی به چه صورت است ؟

تایم کلاس خصوصی براساس ساعت دلخواه هنرجو و تایم خالی استاد برگزار می گردد.

آیا برای هنرجویان شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته شده است ؟

بله چندین خوابگاه که در نزدیکی خود آموزشگاه قرار دارد برای هنرجویان عزیز در نظر گرفته شده است که از نظر قیمتی و همینطور مرتب و تمیز بودن در سطح خوبی قراردارد .

پس از پایان دوره چه مدرکی به هنرجو داده می شود؟ و چه اعتباری دارد ؟

بعد از اتمام دوره مدرک موسسه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای است بصورت تک و یا دوزبانه صادر می گردد که این مدرک برای موسسات دولتی  و خصوصی و همینطور خارجی دارای اعتبار است .

برای مدرک بین اللملی هنرجو به فنی حرفه ای معرفی شده و بعد از قبولی در امتحان مدرک رسمی اعطا می گردد.

آیا بدون دانش و اطلاعات در زمینه قفل و کلید سازی می‌توان در این دوره شرکت کرد ؟

بله آموزش این دوره بصورت صفر تا صد است و تمامی مطالب مورد نیاز که شما یک کارشناس حرفه ای شوید آموزش داده می شود.

اگه هنوز برای ثبت نام مُرددی این ویدیو رو نگاه کن

فرم مشاوره رایگان برای دریافت جزئیات دوره کلید سازی

مشاوره رایگان

آموزش ، بزرگترین و مطمعن ترین سرمایه گذاری است

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای کلید سازی و قفل سازی

مدرک معتبر فنی حرفه ای کلید سازی و قفل سازی

صفر تا صد آموزش کلید سازی و قفل سازی

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

آموزش مجازی قفل سازی و کلید سازی

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

این دوره به شما پیشنهاد میشود : آموزش تعمیرات موبایل

دوره قفل سازی و کلید سازی

انواع دستگاه‌های کلید سازی 

قفل سازها و کلیدسازها روزانه با دستگاه‌های بسیار مختلفی سر و کار دارند که با کمک آنها یک قفل یا کلید با کیفیتی به تولید می‌رسد. در آموزش کلید سازی و قفل سازی با انواع دستگاه‌ های کلید سازی و قفل نیز آشنا می‌شوید. هر یک از انواع دستگاه‌های کلید سازی دارای کاربردهای خاصی هستند که باید مدل‌های پیشرفته و با کیفیت آنها را انتخاب کنید.

مدل‌های دستی 

دستگاه کلیدساز دستی یکی از رایج‌ترین دستگاه‌های کاربردی برای ساخت کلید است که دقت کمتری در مقایسه با مدل‌های پیشرفته‌تر دارد. مدل‌های دستی با کمک اپراتور قابل استفاده هستند، به گونه‌ای که می‌تواند کلید الگو را روی کلید اصلی محکم نگه دارد. 

مدل‌های اتوماتیک

یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه‌ های کلید سازی مدل‌های اتوماتیک است که آن را پیشرفته‌تر از مدل‌های دستی طراحی کرده‌اند. ساختار این دستگاه به گونه‌ای است که به صورت همزمان دو کلید در داخل آن قرار می‌گیرد. همچنین دستگاه نیز همزمان شکل کلید الگو را اندازه می‌گیرد و در یک بخش دیگر نیز کار برش را انجام می‌دهد. مدل‌های اتوماتیک پیشرفته‌تر هستند و قیمت بالاتری در مقایسه با دستگاه‌های نیمه اتوماتیک دارند. 

مدل‌های لیزری

در کلاس آموزش کلید سازی و قفل سازی رابطه با دستگاه‌های لیزری اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند. عملکرد مدل‌های لیزری مشابه دستگاه‌های اتوماتیک است؛ اما با این تفاوت که در این دستگاه، لیزر عملیات برش را انجام می‌دهد. دقت و سرعت برش توسط این دستگاه بیشتر است و معمولا برای سیستم‌های کلیدی با امنیت زیاد از آن استفاده می‌کنند.

مدل‌های دوگانه

اگر به دنبال بهترین تجهیزات مورد نیاز کلید سازی و قفل سازی یا دستگاه‌های پیشرفته در این حوزه هستید، می‌توان به دستگاه‌های کلید سازی دوگانه اشاره داشت. این مدل‌های نسل جدید هم اکنون محبوبیت بسیار زیادی دارند و به دلیل سیار بودن می‌توان به راحتی آنها را حمل کرد.

تجهیزات مورد نیاز کلید سازی و قفل سازی

اولین نکته در کلاس آموزش کلید سازی و قفل سازی آشنایی با تمامی تجهیزات مورد نیاز کلید سازی و قفل سازی است. برای ساخت مدل‌های مختلف کلید و قفل نیاز به تجهیزات بسیار زیادی دارید که هر یک از آنها کاربردی و مهم هستند. 

مته

مته را بیشتر برای سوراخ کردن قسمت‌های گوناگون قفل همچون پایه یا دسته مورد استفاده قرار می‌دهند. 

سمبه

یکی از مهمترین مراحل ساخت قفل و کلید مرحله ساخت بدنه آن است که در این مرحله از سمبه استفاده می‌کنند. سمبه جزو تجهیزات مورد نیاز کلید سازی و قفل سازی بسیار پرکاربرد است.

سوهان

برای ساخت کلید و قفل نیاز به تجهیزات کاربردی همچون سوهان است که در مدل‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از سوهان‌ها برای مدل دادن و شکل دهی طرح‌ روی قفل‌های مختلف استفاده می‌شود.

گیره

گیره‌ها شامل قطعه‌هایی متشکل از دو فک هستند که توسط یک دسته باز و بسته می‌شوند. برای دستکاری قطعات مختلف توسط کلیدسازها و قفل سازها باید آنها را ثابت نگه داشت. گیره‌ها به عنوان پر کاربردترین ابزار، برای ثابت نگه داشتن قطعات مختلف از جنس فولاد با مقاومت بالا به تولید می‌رسند.

نتیجه

کلید سازی و قفل سازی‌ جزو یکی از پرکاربردترین کسب و کارهایی است که می‌توان با وارد شدن به این حرفه سود و منفعت بسیار زیادی به دست آورد. در صورتی که علاقمند هستید در این حوزه فعالیت داشته باشید، بد نیست در دوره‌های آموزش کلید سازی و قفل سازی شرکت کنید. آموزشگاه فنی حرفه‌ای کار و دانش یکی از آموزشگاه‌های برتر در زمینه برگزاری دوره‌های قفل سازی و کلید سازی در کشور است. هم اکنون می‌توانید با پرداخت کمترین هزینه در دوره کلید سازی درجه ۱ و دوره کلید سازی درجه ۲ این مجموعه معتبر شرکت کنید.

 

دیدگاه خود را بنویسید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 12 =

نظرات کاربران

12 دیدگاه
 1. عباس گفت:

  سلام وقتتون بخیر باید برای آموزش مدرک خاصی داشت

  • moshaver گفت:

   سلام و عرض ادب.خیر هیچ مدرک تحصیلی در گذروندن دوره احتیاج نیست..دوره ها از 0 تا 100 به صورت تخصصی اموزش داده میشه.

 2. علی گفت:

  دوره بسیار عالی بود

 3. سامان گفت:

  سلام دوره کلیدسازی بعدش کارورزی هم داره؟

  • moshaver گفت:

   سلام و عرض ادب . بله تمامی دوره ها بعد از اتمام کارورزی هم داره.دوره ی کلیدسازی رو هم بگذرونید بعدش میتونید دوره ی کارورزی رو داشته باشید.

 4. امیر گفت:

  دوهر ی کلیدسازی چند ساعته

  • moshaver گفت:

   سلام و عرض ادب دوره ی کلید سازی شامل درجه 1 و2 هست که هر کدوم 15 تا 30 ساعت کاری تون رو میگیره.

 5. عباس گفت:

  سلام وقت بخیر دوره کلیدسازی درجه 1 هم دارید

  • moshaver گفت:

   با سلام. بله جناب. برای کلیدسازی دوره ی درجه 1 و 2 هر دو رو میتونید در مجموعه به صورت تخصصی همراه با پشتیبانی 5 ساله و تجدید دوره رایگان با ضمانت یادگیری بگذرونید.

 6. علی گفت:

  سلام.دوره ی کلیدسازی درجه 1 و 2 باهمه؟

  • moshaver گفت:

   سلام و عرض ادب.خیر
   در دوره ی کلیدسازی درجه 1 و 2 جداگانه اموزش داده میشود.

به کاردانش خوش آمدید!