لوگو آموزشگاه کار دانش
 • انتشار: : یکشنبه 22 خرداد 1401
 • بروزرسانی: : چهارشنبه 2 آذر 1401
 • 1418
 • بدون دیدگاه

دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی

دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی

جاروبرقی از پر استفاده ترین لوازم خانگی موجود هستند. علت این امر هم کاربرد گسترده آنهاست. این ابزار علاوه بر منازل شخصی در هتل ها، تالارها، باغ ویلاها، برخی اداره جات، مدارس، نمازخانه ها و بسیاری مکان های دیگر مورد استقبال قرار گرفته اند. از همین رو، محبوبیت بالایی نیز پیدا کرده‌اند. جاروبرقی ها از معدود لوازمی هستند؛ که دارندگان آنها به تعمیرات آنها در زمان خرابی و بروز مشکلات اهمیت می‌دهند.

اگر جاروبرقی ها فاقد گارانتی باشند؛ ممکن است مشکلاتی در زمان تعمیرات آنها پیش آید. با این حال تعمیر امن و سریع جاروبرقی فرسوده وحتی بدون گارانتی از وظایف یک تکنسین تعمیرات جاروبرقی است. با توجه به بازارکار خوب تعمیرات جاروبرقی بسیاری از تعمیرکاران با سابقه نیز پس از چندی به سمت این رشته جذب می‌شوند.

دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی توسط اساتید مجرب و کارآزموده آموزشگاه فنی و مهندسی کاردانش برگزار می‌شود. در این دوره، تمرکز اساتید کاردانش بر روی کسب تجربه و دانش عملی و علمی در یک راستا می‌باشد. به همین جهت هنرجویان در کنار یادگیری آخرین اطلاعات و آشنایی با جدیدترین ابزار و روش های تعمیرات جاروبرقی، در کوتاه ترین زمان به صورت عملی، عیب یابی و تعمیرات جاروبرقی را مانند یک تعمیرکار حرفه ای انجام خواهند داد.

آموزش های این دوره شامل شناخت و تسلط کامل به قطعات مکانیکی جاروبرقی، تعویض، عیب یابی و تعمیر قطعات و برد دیمر جاروبرقی، برطرف کردن عیوب موتور و سایر مباحث تخصصی که می‌توانید در بخش سر فصل های آموزش تعمیرات جاروبرقی مشاهده نمایید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی

شهریه دوره تعمیرات مکانیک جاروبرقی: 900/000 تومان

مدت آموزش: 4 ساعت

فرم مشاوره رایگان

برای شروع شغلی موفق این ویدیو را ببینید:

مزایای کلاس‌های حضوری

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

مزایای کلاس‌های مجازی

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

نمونه اعطای گواهی نامه مهارت در کار دانش

اعطای گواهی نامه مهارت

توضیحات بیشتر

چرا باید در دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی کاردانش شرکت کنیم؟

دوره آموزش تعمیرات جاروبرقی آموزشگاه کاردانش برای سهولت دسترسی علاقه مندان، به دو صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود. دوره مجازی آموزش تعمیرات جاروبرقی، با بهره گیری از بهترین و جدیدترین تجهیزات آموزشی، حضور بهترین تعمیرکاران مدرس و متخصص برتر کشور، ارائه جزوه های کابردی با به روزترین اطلاعات، پشتیبانی نامحدود و24 ساعته، ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای معتبر برای حدود 200 کشور، مشاوره رایگان، برخورداری از تیم فیلم برداری حرفه ای در ساخت ویدیوهای آموزشی، برای هنرجویان ساکن شهرستان این دوره فرصتی استثنائی جهت یادگیری و شروع به کار است.

از مزیت های دوره حضوری آموزش تعمیرات جاروبرقی، نیز می‌توان به کارگاه های مجهز برای کار به صورت عملی، برخورداری از آخرین تجهیزات برای راحتی هنرجویان، خوابگاه های مجهز و تمیز جهت فراهم آوردن محیطی امن و آرام برای هنرجویان ساکن شهرستان، دسترسی آسان مترو و خطوط اتوبوس، حضور برترین اساتید حاضر، در صورت وجود مغایرت در برنامه دوره ها امکان جابه جایی یا برگزاری کلاس های رایگان در صورت عدم یادگیری هنرجو، را نام برد.

درآمد تعمیرات جاروبرقی چگونه است؟

درآمد تعمیرات جاروبرقی به صورت کلی به عوامل مختلفی وابسطه است. برای مثال؛ مدت زمان کار در هفته، مدت زمان کار روزانه، محل قرارگیری تعمیرگاه، مشتری مداری و مسئولیت پذیری در قبال بروز هرگونه مشکل و بسیاری عوامل دیگر که اساتید کاردانش در این دوره، در بخش های متفاوتی به هنرجویان آموزش خواهند داد. به صورت کلی درآمد ریز تعمیرات جاروبرقی و سرویس قسمت های مختلف آن را در زیر آورده ایم:

سرویس جاروبرقی: 95000 تومان الی 185000 تومان

تعویض بلبرینگ جاروبرقی: 90000 تومان الی 195000 تومان

تعویض سیم پیچی موتور جاروبرقی: 95000 تومان الی 195000 تومان

تعویض کلکتور: 20000 تومان الی 85000 تومان

تعویض پروانه جاروبرقی: 50000 تومان الی 90000 تومان

تعویض ذغال جاروبرقی: 50000 الی 80000 تومان

تعویض همراه با تراشکاری: 30000 تومان الی 65000 تومان

تعویض بالشتک جاروبرقی: 25000 تومان الی 85000 تومان

تعویض سیم جمع کن جاروبرقی: 130000 تومان الی 580000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 750 وات : 155000 تومان الی 195000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1000 وات : 145000 تومان الی 240000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1100 وات : 145000 تومان الی 245000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1200 وات لبه دار و غیر لبه : 155000 تومان الی 245000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1400 وات لبه دار و غیر لبه : 165000 تومان الی 255000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1600 وات لبه دار و غیر لبه : 185000 تومان الی 330000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 1800 وات لبه دار و غیر لبه : 185000 تومان الی 350000 تومان

تعویض موتور جاروبرقی 2000 وات لبه دار و غیر لبه : 195000 تومان الی 370000 تومان

تعمیر موتور جاروبرقی 2200وات لبه دار و غیر لبه : 210000 تومان الی 390000 تومان

تعمیر موتور جاروبرقی 2500 وات لبه دار و غیر لبه : 220000 تومان الی 410000 تومان

 معرفی بازارکار تعمیرات جاروبرقی

تعمیرکاران حرفه ای جاروبرقی از قابلیت های ویژه ای برخوردار می‌باشند. لازم به ذکر است؛ همه می‌توانند تبدیل به تعمیرکار حرفه ای شوند. برای این کار تنها کافی است مهارت های ذکر شده را در خود به بهترین نحو پرورش دهید. این مهارت ها کمک شایانی به شما در بهبود بازارکار و درآمدزایی خواهند کرد. بازارکار تعمیرات جاروبرقی، بازارکار نسبتا جدید و نوپایی است. رقابت در این بازار هنوز شدت بالایی ندارد.

 بنابراین تعمیرکاران تازه وارد به راحتی می‌توانند درآند بالایی کسب کنند. تعمیرات جاروبرقی از دسته مشاغلی است که بسیاری از تعمیرکاران حتی با چندین سال سابقه نیز به آن ورود می‌کنند. به همین دلیل نیز برخورداری از مهارت و مشتری مداری در کنار سرعت عمل بالا برای تازه واردان این حرفه از ملزومات است. چرا که با وجود رقابت کم به نسبت سایر حرفه های تعمیرات، رقبای مجرب و ماهری خواهید داشت.

چطور میتوانیم در بازارکار تعمیرات جاروبرقی یک فرد موفق باشیم؟

همانطور که گفته شد؛ بازارکار تعمیرات جاروبرقی هنوز نوپاست. بنابراینن هر اقدام خلاقانه ای برای شما ممکن است؛ نتایج خوبی به ارمغان آورد. برای شروع توصیه ما به شما، همکاری با سایر تعمیرکاران در حرفه های متفاوت است. می‌توانید از آنها بخواهید در قبال مشارکت با شما جذب مشتری دوطرفه را بپذیرند. به این صورت که مشتریان یکدیگر را به هم معرفی کنید.

در عصر کنونی تبلیغات حرف اول را میزنند. مهم نیست چه مقدار معروفیت و محبوبیت دارید؛ چراکه تبلیغات به خودی خود شما را نزد مشتری شناخته شده تر خواهند کرد. حتی لازم نیست هزینه های زیادی به بنر های بزرگ یا برچسب ها و تراکت های کوچک دهید. کافی است با اندک هزینه ای در پیج های اینستاگرام و تلگرام پر مخاطب این کار را انجام دهید. حتی می‌توانید؛ برای افزایش تجربه در سایت های معرفی به کار و یا نرم افزارهای خدمات اینترنتی شروع به کار کنید.

سرعت عمل از مهم ترین مولفه های جذب مشتری است. مشتریان از این رو به میزان تسلط شما پی خواهند برد. منطقی است که این موضوعی یک شبه نیست. باید تمرین و تکرار مداوم خرج کنید. در این شغل، بزرگترین سرمایه شما زمان است. قیمت برای مشتریان حرف اول را می‌زند. درست است که در هر صورت ناچار به تعمیر کردن جاروبرقی خواهند بود؛ ولی رعایت انصاف باعث می‌شود سرمایه گذاری بزرگی برای شما در خانه های مشتریان صورت گیرد. فراموش نکنید؛ کیفیت تداوم مشتری از کمیت آنها مهم تر است. مشتریان شما در صورت رضایت، برای شما مشتریان بیشتری جذب خواهند کرد. فردایی بهتر را فدای خوشی امروز نکنید.  

با اینکه تبلیغات کار خود را خواهند کرد. حتی تمام موارد فوق بالاخره روزی شما را به درآمدی سرسام آور می‌رسانند. در هر حال اگر فراموش کنید هدف اصلی شما تعمیر و بهبود کارایی دستگاه جاروبرقی است؛ ممکن است تمام مسیری که آمده اید را دوباره مجبور به طی کردن باشید. بنابراین در تعمیر و تعویض کوشا و دقیق عمل کنید. با این کار از خود شهرتی به یاد ماندنی نزد مشتریان به جا می‌گذارید. مشتریان شما سرمایه بلند مدت شما هستند. برای نگهداری و حفظ آنها تلاش نمایید.

در آخر هم می‌توانید برای موفقیت در بازارکار تغمیرات جاروبرقی دسترسی به درآمد سریع و بیمه مناسب رزومه خود را به شرکت های نمایندگی محصولات ارسال نمایید. آنها در پشتیبانی کار شما و همراهی خدمات مشتریانتان یاریتان خواهند کرد.

توانایی های لازم برای ورود به بازار کار تعمیرات جاروبرقی چیست؟

برای یک تعمیرکار دانش حرف اول را می‌زند. باید از دانش کافی و به اندازه ای برخوردار باشید. شناخت و تشخیص استفاده صحیح از ابزار و روش های مناسب در موقعیت های مختلف، برای تعمیرکار هیچ تفاوتی با جراحی برای پزشکان ندارد. شغل هرکس بهترین انتخابی است که او داشته. بنابراین به شغل خود احترام بگذارید؛ و کارتان را به نحو احسن اداره کنید. پس از آن به سرعت عمل می‌پردازین؛ که پیش تر اشاره کردیم. سرعت عمل موضوع جدی به شمار می‌رود. با رعایت آن هم برای مشتریان آسودگی خیال را فراهم می‌کنید؛ و هم برای خود زمینه انجام خدمات بیشتر در مدت زمان کم را ایجاد می‌نمایید.

سرمایه لازم جهت ورود به شغل تعمیرات جاروبرقی چگونه است؟

مشاغل تعمیراتی مانند بسیاری از مشاغل دیگر به ابزار مخصوص خود نیاز دارد. این ابزار تا حدودی قابل خرید به صورت قسطی و دسته دوم برای تازه واردان خواهند بود. نگران تهیه آنها نباشید. شما می‌توانید برای جذب سرمایه همانطور که گفته شد در نرم افزارهای خدماتی شروع به کار کنید. به این صورت هم با مشتریان آشنا خواهید شد؛ و همچنین کم کم و به مرور زمان مغازه یا تعمیرگاه خود را تاسیس کنید. ورود به این حرفه هزینه بسیاری برای شما نمی‌تراشد. حتی آموزش های ابتدایی که از هزینه های پایه این شغل هستند؛ نیز بسیار کم تر از خیلی رشته های هم تراز می‌باشند.

جلسات دوره

جلسه (زمان کل دوره: )
 • نمایش غیر رایگان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه User Comments

  دیدگاه خود را بنویسید:

  Submit a Comment
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های مرتبط

  Related Courses
  0 نفر این دوره را خریداری کرده اند!
  • طول دوره
  • تعداد جلسات
  • 0

   میانگین امتیازات
  تماس بگیرید!
 1. با اطمینان خریداری کنید…!

  • تضمین بازگشت وجه درصورت ناراضایتی
  • کیفیت آموزش در سطح استاندارد جهانی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و سریع مدرس
  • همراه با پروژه های علمی و کاربردی
 2. به کاردانش خوش آمدید!