لوگو آموزشگاه کار دانش
 • انتشار: : شنبه 21 خرداد 1401
 • بروزرسانی: : چهارشنبه 2 آذر 1401
 • 1024
 • بدون دیدگاه

دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی در 80 درصد مواقغ کاری بدون ریسک است. به همین منظور از جمله تعمیراتی است؛ که یادگیری آن به نسبت سایر وسایل، ساده تر و سریع ترخواهد بود. با این حال عیب یابی ماشین ظرفشویی نیز نوعی تعمیرات است. بنابراین نباید آن را دسته کم گرفت.

دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، به طور کلی برای همه سنین و بدون در نظر گرفتن دانش قبلی هنرجویان برگزار خواهد شد. در میان شرکت کنندگانن عزیز، همیشه تعمیرکارانی هستند که برای پیشروی کار خود و گسترش حوزه های فعالیتشان به آموزش هر چه بیشتر و قوی تر می‌پردازند. به همین جهت، اساتید کاردانش در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی به طور کلی مباحث مربوط به آشنایی با ساختار، اجزا و نحوه عیب یابی ماشین ظرفشویی را آموزش می‌دهند. سپس رفته رفته به آموزش انواع مدل های ماشین ظرفشویی و نحوه عیب یابی انواع آنها خواهند رسید.

شهریه دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

شهریه دوره مکانیک ماشین ظرفشویی: 1/000/000 تومان

مدت آموزش: 6 ساعت

شهریه دوره برد ماشین ظرفشویی: 1/100/000 تومان

مدت آموزش: ساعت

فرم مشاوره رایگان

برای شروع شغلی موفق این ویدیو را ببینید:

مزایای کلاس‌های حضوری

 • کار بصورت عملی در محیطی آموزشی
 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای فهم بیشتر هنرجویان
 • خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • پشتیبانی نامحدود
 • دسترسی آسان محل آموزشگاه به BRT و مترو
 • برنامه قابل انعطاف دوره ها در روزها و ساعات مختلف
 • ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای
 • امکان تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری در یک دوره

مزایای کلاس‌های مجازی

 • استفاده از جدیدترین تجهیزات برای آموزش هنرجویان
 • آموزش توسط مدرسین برتر کشور
 • ارائه جزوه های کاربردی و تخصصی
 • پشتیبانی نامحدود
 • ارائه مدرک آموزشگاهی و فنی حرفه ای
 • ارائه مشاوره رایگان
 • ارتباط با مدرسین در صورت سئوال و مشکل در یادگیری هنرجویان عزیز
 • استفاده از تیم فیلم‌برداری حرفه‌ای (صداوسیما) در ساخت ویدئوهای آموزشی برای یادگیری بهتر و دیدن و خوانا بودن جزئیاتی مانند ic و…

نمونه اعطای گواهی نامه مهارت در کار دانش

اعطای گواهی نامه مهارت

توضیحات بیشتر

چرا آموزشگاه کاردانش بهترین گزینه برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی است؟

از جمله مزایای دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، برگزاری دوره به دو صورت مجازی و حضوری است. رفت و آمد طولانی و مداوم هنرجویان ساکن شهرستان را آزار خواهد داد. به همین جهت ما در آموزشگاه کاردانش، خوابگاه های مجهزی را در مناطق نزدیک به مترو و خطوط اتوبوس رانی تعبیه دیده ایم. این خوابگاه ها از آخرین امکانات برخوردار می‌باشند. همچنین در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، تمرکز اساتید بر روی آموزش های عملی است. برای این کار نیاز به کارگاه های مجهزی خواهد بود. کارگاه های آموزشی آموزشگاه کاردانش، دارای آخرین امکانات و تجهزات است.

دوره مجازی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، با وجود فاصله هنرجویان از اساتید، تفاوت چندانی با دوره حضوری نخواهد داشت. از بزرگترین تفاوت های آنها مزایای استفاده از کارگاه و رفع اشکال به صورت حضوری است. با این وجود این دوره، شامل ویدیوهایی است که هنرجویان می‌توانند بارها و بارها آنها را تماشا نمایند. علاوه بر اینها، پشتیبانی با ضمانت آموزشگاه کاردانش صورت می‌گیرد. این به معنای تداوم حمایت پشتیبانان ما از هنرجوست. در مواقعی ممکن است؛ ضرب العجل هایی رخ دهند؛ و هنرجو توانایی حضور در کلاس را نداشته باشد. در این شرایط امکان تغییر تایم های آموزشی برای هنرجویان فراهم خواهد بود. در آخر هم باید بگوییم دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، تنها و تنها با هدف آموزش و تبدیل هنرجویان به تعمیرکارانی موفق و ماهر است. از این رو در هر زمان و شرایطی که هنرجویان آموزش ها را به خوبی فرا نگیرند و متوجه دروس ارائه شده نشوند؛ آموزشگاه موظف به برگزاری جلسات رایگان برای آنهاست.

بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی چگونه است؟

ماشین های ظرفشویی به دلیل تجهیزات گران قیمت و اجزای وارداتی، تعمیرات مقرون به صرفه تری نسبت به تعویض قطعات دارد. به طور کلی بازار تعمیرات وسایل، این روزها روبه گسترش و محبوبیت است. با این حال نگرانی اکثر هنرجویان پیش از شروع آموزش، چگونگی ورود به بازارکار و پیش نیازهای آن است. لازم به ذکر است؛ اساتید ما در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی تمام موارد لازم جهت یادگیری هنرجویان و ورود هرچه آسان تر به بازارهای کار را آموزش خواهند داد.

مراحل و روش های گوناگونی جهت ورود به بازارکار تعمیرات ماشین ظرفشویی است؛ به ویژه اگر برای این کار اشتیاق داشته باشید. یکی از این روش ها شامل؛ خرید مغازه یا اجاره مکانی برای تاسیس تعمیرگاه تخصصی است. برای این کار هم بدیهی است؛ که به مقدار قابل توجهی سرمایه نیاز خواهید داشت. اما برای شروع از صفر بهترین راه، شروع به فعالیت در نرم افزارهای خدمات رسانی آنلاین است. یکی از ویژگی های عالی این نرم افزارها، ارتباط مستقیم تعمیرکاران با مشتریان است. چراکه شرایط تقویت مهارت های مشتری مداری را در شما پرورش خواهد داد. این مهارت ها در دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی آموزش داده خواهند شد.

از دیگر مزایای دوره برای هنرجویان کارجو، معرفی بهترین های آنها جهت ورود به بازارکار تعمیرات ماشین ظرفشویی است. به این صورت که اساتید با توجه به عملکرد و اشتیاقان، شما را به بازارهای کاری برای شروع کارآموزی می‌فرستند. با این روش می‌توانید در کنار پس انداز برای پیشبرد کارتان، به جمع آوری مهارت و تجربه نیز بپردازید.

درآمد شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی چقدر است؟

به طور کلی درآمد تعمیرات ماشین ظرفشویی به فاکتورهای زیادی وابسته است. از مهم ترین اینها همانطور که پیشتر ذکر شد؛ مشتری مداری است. برای تعمیرکاران وسایل برقی به ویژه ماشین ظرفشویی، درآمدی حدود 6 الی 15 میلیون تومان به صورت ماهانه مورد انتظار است. با این حال با تقویت فاکتورهای وابسته، این درآمد نیز برای شما امکان افزایش خواهد داشت. یکی دیگر از این فاکتورها، کیفیت ارائه خدمات است. برای مشتری ماندگاری تعمیرات و عدم ایجاد هرگونه مشکل اضافه برای ماشین ظرفشویی، بلافاصله پس از تعمیر از اهمیت بالایی برخوردار است. تصور کنید ماهی چند بار نیاز به تعمیر یک وسیله داشته باشید. مطمئناٌ نسبت به تعمیرکار خود بی‌اعتماد خواهید شد. بنابراین به این مورد توجه ویژه ای در کار نشان دهید.

سومین فاکتور، سرعت عمل تعمیرکار است. تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل مشتری صورت می‌گیرد. این موضوع به تنهایی عامل بی قراری بیشتر مشتری خواهد بود. حتی خیلی بیشتر از حالتی که ماشین ظرفشویی خود را به تعمیرگاه بفرستد. به همین دلیل برای جلب رضایت مشتری مهم است که کار خود را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. برای این کار نیز نیاز ویژه ای به تمرین خواهید داشت. این مورد را به اساتید مجرب کاردانش بسپارید. چراکه تمام این مراحل در جلسات دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، آموزش داده می‌شود.

به یاد داشته باشید؛ تعمیرات از حرفه هایی است که نیاز وبژه ای به، به روز رسانی اطلاعات دارد. به همین دلیل پشتیبان های کاردانش ضمانت پشتیبانی از هنرجویان تا بیش از 4 سال را برعهده می‌گیرند. با این کار هنرجویانی که در حرفه تعمیرات ماشین لباسشویی شروع به کار کرده اند؛ به راحتی با راهنمایی های اساتید و پشتیبانان تجربه خود را افزایش خواهند داد. سپس رفته رفته به متخصص تبدیل خواهند شد. همچنین امکان تدریس نیز برای این دسته از هنرجویان فراهم می‌باشد. رعایت همه این موراد موجب افزایش چشمگیر درآمد تعمیرکاران ماشین ظرفشویی می‌شود.

سرمایه اولیه برای شروع حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی چقدر است؟

در ابتدای شروع هر کاری نیاز است؛ در مورد آن کار اطلاعات و دانش مورد نیاز را بدست آورید. به همین دلیل قسمتی از سرمایه به آموزش و یادگیری حرفه تعمیرات ماشین ظرفشویی تعلق خواهد گرفت. این مقدار با توجه به افزایش هزینه های کشور، در آموزشگاه کاردانش به منطقی ترین و مقرون به صرفه ترین حالت ممکن، در نظر گرفته شده است. همچنین تایم آموزشی برای شاغلین مدت زمان کمی است و مباحث به سرعت جمع بندی می‌شوند.

از دیگر سرمایه های مورد نیاز برای شروع به کار، ابزارآلات هستند. در ابتدای کار ابزار، جدید و آخرین مدل نیازی نخواهید داشت. با ابزار دسته دوم یا کرایه ای نیز می‌توانید کسب و کار خود را بچرخایند. سپس بعد از اندکی تجربه و افزایش درآمد به فکر خرید لوازم جدید و بهتر باشید. با این حال توجه داشته باشید؛ ممکن است رفته رفته قیمت ابزار افزایش یابند. بنابراین در صورتی که نیاز به ابزار خاصی دارید برای تهیه آن برنامه ریزی کنید؛ و در کوتاه ترین زمان آن را خریداری نمایید. به طور متوسط بیشترین هزینه حال حاضر برای خرید ابزار چیزی در حدود 5 میلیون تومان است. با این حال این مبلغ خرید تمام ابزار مورد استفاده شما در تعمیرات ماشین ظرفشویی است. یعنی در صورت صرف این هزینه امکان ندارد تا سالها نیازی به ابزار جدید داشته باشید.

پیشتر به خرید یا اجاره مغازه اشاره کردیم. برای این کار به سرمایه قابل توجهی نیاز است. این سرمایه با توجه به محل زندگی، شهر، زمان راه اندازی کسب و کارتان متغیر خواهد بود. به همین دلیل مبلغ آن به صورت کلی قابل تشخیص و ارزیابی توسط ما نمی‌باشد. بهتر است برای این کار به مشاوین املاک سر بزنید.

بخشی از سرمایه هر تعمیرکار صرف خرید قطعات رایجی که دچار مشکل می‌شوند؛ خواهد شد. البته این هزینه پس از تعمیرات از مشتری گرفته خواهد شد. فقط در بسیاری مواقع تعمیرکاران ترجیح می‌دهند نسبت به خرید برخی قطعات زودتر اقدام نمایند. به این دلیل که در صورت لزوم و در شرایط اضطراری فوری شروع به تعمیر یا تعویض آن قطعه کنند. در طول دوره آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی به هنرجویان نحوه تشخیص قطعات و تفاوت جنس آنها را آموزش خواهیم داد. همچنین آموزش نحوه تهیه این قطعات از بازارهای داخلی و خارجی نیز صورت می‌گیرد. در آخر باید یادآوری کنیم؛ بزرگترین سرمایه شما، مشتریانتان هستند. با کمک موارد بالا به جذب هر چه بیشتر مشتری بپردازید؛ و فراموش نکنید که مشتریان قدیمی خود را نیز نگه دارید.

جلسات دوره

جلسه (زمان کل دوره: )
 • نمایش غیر رایگان

نظرات کاربران

بدون دیدگاه User Comments

  دیدگاه خود را بنویسید:

  Submit a Comment
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دوره های مرتبط

  Related Courses
  0 نفر این دوره را خریداری کرده اند!
  • طول دوره
  • تعداد جلسات
  • 0

   میانگین امتیازات
  تماس بگیرید!
 1. با اطمینان خریداری کنید…!

  • تضمین بازگشت وجه درصورت ناراضایتی
  • کیفیت آموزش در سطح استاندارد جهانی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته و سریع مدرس
  • همراه با پروژه های علمی و کاربردی
 2. به کاردانش خوش آمدید!