لوگو آموزشگاه کار دانش

عیب‌ها و خطاهای رایج دستگاه انت ماینر S9

دسته بندی :فنی 3 مهر 1400 آناهیتا عطاریان 820 مشاهده
Antminer S9 بدون شک محبوب‌ترین دستگاه ماینر و اولین ماینر 16 نانومتری بیت کوین در بازار دستگاه‌های استخراج ارز است که نشان دهنده جهش دیگری در صنعت ارزهای رمزنگاری شده می‌باشد. ولی به مرور زمان دچار ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری خواهد شد. ما در این مقاله کاردانش به برخی از این ایرادات می‌پردازیم.

ایرادات و ارورهای مختلف دستگاه ماینر در قسمت کرنل لوگ kernel log

خطای 1: دمای بالای هشبردها

خطای 1 انت ماینر ایراد ممکن است سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. ایراد سخت افزاری در قسمت هشبردها و یا فن دستگاه ممکن است قرار داشته باشد.

خطای 2: دستگاه عملیات ماین انجام نمی‌دهد.

خطای 2 انت ماینر ایراد ممکن است سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد تعمیر این نوع دستگاه پیچیده تر است و باید مرحله به مرحله تست انجام شود.

خطای 3: دستگاه ماین نمی‌کند و دما صفر نشان می‌دهد.

خطای 3 انت ماینر ایراد این دستگاه سخت افزاری در قسمت هشبردها قرار دارد.

خطای ۴ : گاهی اوقات ممکن است در صفحه “نمای کلی” Antminer S9 “اتصال سوکت انجام نشد – اتصال رد شد” دریافت کنید.

خطای 4 انت ماینر هنگامی که این اتفاق می‌افتد، به این معنی است که ماینر سعی می‌کند فرکانس خود را به طور خودکار تنظیم کند (تمام Antminer S9 تولید شده پس از 2012-11-02 بعد از روشن شدن فرکانس خود را به طور خودکار تنظیم می‌کنند). در برخی موارد، ماینر پس از مدتی به طور خودکار استخراج را شروع می‌کند و خطای سوکت برطرف می‌شود. با این حال، اگر مشکل همچنان ادامه داشت، موارد زیر را امتحان کنید: بیشتر صبر کنید. گاهی اوقات نیاز به زمان بیشتری برای راه اندازی مجدد دارد.

خطای 5: ایراد GH (RT)

خطای 5 انت ماینر ایراد این دستگاه سخت افزاری و یا نرم افزاری می‌باشد. شما می‌توانید با یکبار آپدیت دستگاه منتظر نتیجه باشید و به دستگاه فرصت دهید و پس از آن در صورت عدم نتیجه دریافت نتیجه مورد نظر ایراد سخت افزاری است.

خطای 6: temp – دما

خطای 6 انت ماینر ایراد دستگاه سخت افزاری و یا نرم افزاری می‌باشد.

خطای 7: یکی از هشبردها ماین نمی‌کند.

خطای 7 انت ماینر ایراد دستگاه سخت‌افزاری و یا نرم افزاری می‌باشد.

خطای 8: 3هشبرد داخل دستگاه وجود دارد ولی 2هشبرد نشان می‌دهد.

خطای 8 انت ماینر در ابتدا از اتصال کانکتور اطمینان کسب می‌کنیم در مراحل بعدی به قسمت سخت افزاری دستگاه ماینر می‌پردازیم.   دوره آموزش تعمیرات ماینر، بخشی دیگر از برنامه‌های درسی و آموزشی آموزشگاه “کار دانش” را تشکیل می‌دهند. در این دوره‌ها، به شکلی تخصصی و با متودی منحصربفرد، مباحث و موضوعات مربوط به تعمیرات ماینر مورد بررسی قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید، با در نظر گرفتن گسترش نفوذ ماینرها در جهان و توسعه این ابزار بسیار جالب و کاربردی، امروزه مجموعه مباحث مختلفی حول این وسیله شکل گرفته است. دستیابی به تجربه و سطح بالایی از شناخت و دانش در این زمینه، به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست؛ مخصوصاً اگر قصد تبدیل شدن به یک متخصص را داشته باشید. یکی از مباحثی شکل‌گرفته بر همین مبنا، بحث تعمیرات ماینر است که در این دوره به طور تخصصی زیر ذره‌بین مدرسین دوره خواهد رفت. اگر شما به ماینر و استخراج ارز دیجیتال علاقه مند هستید یا در این حوزه فعالیت می‌کنید، آموزشگاه کاردانش دوره‌های جامعی را برگزار می‌کند که به شما کمک می‌کند تا در هر یک از این حوزه‌ها به تخصص برسید و بتوانید از این راه درآمد حاصل کنید. برخی از این دوره ها: دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ دوره آموزش نصب و راه اندازی فارم ماینر دوره آموزش ارزهای دیجیتال دوره آموزش بازار فارکس  

سایر مقاله‌های مرتبط در وبلاگ کاردانش

آموزش کامل صرافی بایننس [دانلود PDF به همراه عکس]

مولتی متر چیست؟ [انواع مولتی متر و نحوه استفاده از آن]

آناهیتا عطاریان

مطالب اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

به کاردانش خوش آمدید!